У Рівному за участю журналістів Волинської та Рівненської областей проведено медіа-день у рамках започаткованої проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Агроінвест загальнонаціональної інформаційної кампанії щодо прав на землю. Вона спрямована на широке обговорення проекту Закону України “Про ринок земель” і забезпечення розуміння власниками земельних паїв їхніх прав та обов’язків у зв’язку з введенням ринку земель сільськогосподарського призначення.


USAID — це проект технічної допомоги, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку і впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл. Цей проект працюватиме в Україні п’ять років (з 2011 по 2016 рік). Метою його є сприяння відновленню економічного підйому в сільськогосподарському секторі України на основі розвитку конкурентоспроможного агробізнесу. Крім того, він ставить також за мету сприяти зміцненню експортного потенціалу України як учасниці глобальної ініціативи з забезпечення продовольчої безпеки. А ще цей проект покликаний допомогти українським селянам краще розуміти та захищати свої права на землю і продумано розпоряджатися своєю власністю для зміцнення добробуту своїх сімей та України в цілому.
Працюватиме проект у трьох напрямках: підтримка стабільного законодавчого середовища, що сприятиме розвитку ринкової економіки; стимулювання доступу аграріїв до фінансування; сприяння розвитку ринкової інфраструктури для малих і середніх виробників.
В рамках проекту редакція газети “Нове життя” публікуватиме різноманітні матеріали про впровадження земельної реформи в Україні та допомагатиме читачам зорієнтуватися в доволі складних питаннях, пов’язаних із реалізацією в Україні сільськогосподарської політики держави.

Comments are now closed for this entry