Володіти основами бальних (спортивних) танців, підкоряти гірські вершини - чим не захоплююче? На теренах нашого району можливість навчитися цьому дає молодіжна громадська організація "Екстрім", яка днями відзначатиме восьму річницю з дня заснування.

За час існування МГО чимало її вихованців вже довели, що гідні представляти Здолбунівщину як на обласних, так і на всеукраїнських та міжнародних змаганнях з видів спорту, котрими займаються. На сьогодні серед "екстрімівців" 1 майстер спорту України, 5 кандидатів у майстри спорту України та значна кількість спортсменів-розрядників, які не раз здобували перемоги на різноманітних змаганнях.

 


Об’єднують "екстрімівців" не лише спільна справа, захоплення, а й особливий стан душі. Саме тому члени МГО завжди разом - і в труднощах, і радіючи успіхам один одного.
Нині 42 "екстрімівці" займаються спортивним туризмом, популяризуючи в районі цей вид спорту і залучаючи молодь до лав спортсменів. У с. Будераж  працюють з тими, хто захоплюється спортивним туризмом, Володимир Бихалець та Марія Яріш, у с. Гільча це - Іванна Мартинюк, у с. Уїздці - Віктор Бернацький, у с. Копитків - Ірина Мартинюк, у селищі Мізоч - Ярослав Клименко та Наталія Нестеренко. Туристські групи під керівництвом здолбунівчанки Тетяни Сай здійснюють піші походи різної складності територією Рівненщини, по українських Карпатах та горах Криму.


Близько 60 дітей займаються в "Екстрімі" спортивними (бальними) танцями. В активі любителів хореоргафії безліч нагород: грамот, медалей, кубків і різноманітних подарунків, здобутих за роки існування МГО на змаганнях різного рівня. Є серед колишніх учасників танцювального колективу й ті, хто зараз у вищих навчальних закладах здобувають освіту хореографа та планують продовжувати справу свого тренера, який не лише навчив певним рухам та впевненості у собі, а й розумінню прекрасного.

 


МГО "Екстрім" сприяє розвитку і реалізації творчих здібностей молоді району, залученню її до здорового способу життя і занять спортом, сприяє фізичному і естетичному розвитку підростаючого покоління. У "Екстрімі" вчаться дружити і поважати один одного, долати життєві труднощі, бути активними і сміливими, бути особистостями. Чимало для виховання молоді роблять тренери МГО, показуючи гарний особистий приклад юним "екстрімівцям". Дмитро Галій, Олена Галій, Тетяна Сай та ін. постійно вдосконалюють свої навики, працюють над підвищенням кваліфікаційного рівня у спорті і щиро вболівають за своїх вихованців.
А ще "Екстрім" - це поєднання краси і романтики, витонченості і сили, хвилювань перед стартом і радості перемог. Тож у дні, коли згуртований колектив МГО святкує свій день народження, хочеться побажати йому успіхів, поповнення новими здібними вихованцями, підтримки від спонсорів.
Творчих і спортивних злетів тобі, «Екстрім»!
Олена СНІЖНА.
Фото з архіву МГО "Екстрім".

 

Comments are now closed for this entry