Ветеран Микола Сергійович ЄФІМОВ
та голова Здолбунівської РОПП “УДАР” Віталія Кличка

Віктор Федорович Чумак.

Напередодні річниці визволення Здолбунова активісти Здолбунівської районної організації політичної партії “УДАР” Віталія Кличка відвідали ветеранів війни, котрі проживають у райцентрі. УДАРівці привітали визволителів Здолбунова та вручили їм цінні подарунки, серед яких були газові колонки для підігріву води.
Як зазначив голова Здолбунівської районної організації партії “УДАР” Віктор Чумак, сьогодні ветерани в переважній більшості перебувають за межею бідності. Держава, декларуючи всебічну допомогу малозахищеним верствам населення, все більше скасовує пільги та надбавки до їхніх і без того невеликих пенсій. Тому, вважає Віктор Федорович, сьогодні суспільство повинно максимально підтримувати тих, хто опинився в скрутному становищі.


- Мені гірко говорити, що сьогодні ті, хто більше 60 років тому звільнили нас від коричневої чуми фашизму, перебувають на межі бідності та потребують від нас допомоги. Держава, за яку вони проливали кров, не може чи не хоче допомагати їм. Тому наша політсила вирішила хоча б у день визволення Здолбунова зробити приємний подарунок ветеранам, - розповів Віктор Чумак.
Він зауважив, що наразі в черзі на заміну газової колонки перебувають близько десяти ветеранів. І партія “УДАР” вирішила здійснити їм заміну, не очікуючи, доки на це спроможеться держава.
Другого лютого УДАРівці Здолбунова провели заміну водонагрівальних апаратів трьом ветеранам, які були в черзі першими: Миколі Сергійовичу Єфімову, 1915 р. н., інваліду війни; Емілії Всеволодівні Аврамчук, 1925 р. н., учаснику бойових дій; Ользі Іванівні Благовідовій,1932 р. н., також учаснику війни. У їх помешканнях встановили нові газові колонки вітчизняного виробництва, що вирізняються економічністю та високим рівнем ККД.
- Для пільговиків дуже важливо, щоб колонка була не лише новою, а й допомагала заощадити газ. Адже платити за комунальні тарифи у повному обсязі для них є досить складно. Ми знайшли виробника, який би міг виготовити такі колонки. І наразі встановлюємо три з них у квартирах ветеранів війни, - наголосив голова Здолбунівського осередку УДАРу.
Тож ми ще раз вітаємо всіх визволителів Здолбунова зі святом та бажаємо міцного здоров ’я.

* * *
Громадська приймальня партії “УДАР” знаходиться за адресою: м. Здолбунів, вул. Шкільна, 38/83.
Віктор САВЧЕНКО,
в. о. голови виконавчого комітету Здолбунівської РОПП “УДАР”
Віталія Кличка.

 

Comments are now closed for this entry