Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Здолбунівської 
райдержадміністрації за 2011-й рік

Протягом минулого року до Здолбунівської райдержадміністрації надійшло 585 звернень громадян, що на 159 менше, ніж у 2010 році.Отримано 404 письмові заяви і скарги, що на 5 менше, ніж позаминулого року. На особистому прийомі у райдержадміністрації побував 181 відвідувач.
Торік райдержадміністрацією отримано 27 повторних звернень, що на 14 менше, ніж у 2010 році, на 13 зменшилась і кількість колективних звернень, яких надійшло 46.
Основними питаннями, що порушувались громадянами у зверненнях, є питання соціального захисту - 228 звернень громадян (на 15 менше, ніж у 2010 р.). На другому місці питання комунального господарства - 110 звернень громадян, що на 16 звернень менше, ніж у позаминулому році. На третьому місці питання аграрної політики і земельних відносин - 73 звернення громадян, на 57 звернень менше, ніж за відповідний період 2010 року.


Від пенсіонерів на розгляд до Здолбунівської райдержадміністрації надійшло 173 звернення. В основному ця категорія громадян зверталася з питання надання соціальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових проблем. Їх прохання задоволені або частково задоволені.
Від членів багатодітних сімей, одиноких матерів до Здолбунівської РДА надійшло 8 звернень.
Питання роботи із зверненнями громадян, згідно з вимогами Указу Президента України від 7 лютого 2008 року, щоквартально заслуховувались на засіданнях колегії Здолбунівської райдержадміністрації. За результатами засідань колегій були прийняті розпорядження і доручення голови райдержадміністрації, виконання яких взято на контроль.
При Здолбунівській РДА працює постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. Протягом 2011 року відбулося 10 засідань цієї комісії, на яких розглянуто 12 питань.
На виконання Указу Президента України було розроблено і затверджено головою райдержадміністрації графік проведення «Днів контролю» на І та ІІ півріччя 2011 року. Впродовж минулого року відбулось 12 «Днів контролю» при заступниках голови райдержадміністрації, за їх підсумками підготовлено протокольні рішення, які контролюються і виконуються вчасно.
Протягом 2011 року проведено 16 перевірок стану виконання Закону України “Про звернення громадян” та відповідного Указу Президента України. За результатами всіх цих перевірок підготовлені довідки, які надіслані для відповідного реагування.
Щомісяця розробляються графіки виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації, які доводяться до відома громадян через районну газету «Нове життя».
У 2011 році було проведено 2 семінари-навчання з питань вивчення Закону України «Про звернення громадян» та відповідного Указу Президента України.
В районі діє громадська приймальня Здолбунівської райдержадміністрації, графік роботи якої оприлюднений через районну газету «Нове життя». Протягом 2011 року було прийнято 16 громадян і надано їм безкоштовну правову допомогу.
Аналітична інформація щодо роботи зі зверненнями громадян щокварталу оприлюднювалась в ефірі районного радіо та, по можливості, у районній газеті «Нове життя».
Протягом 2011 року було проведено десять засідань комісії з розгляду звернень громадян на отримання одноразової грошової допомоги, надано матеріальної допомоги на суму 54000 гривень 182 громадянам.
У Здолбунівському районі щомісяця діє прямий телефонний зв’язок з населенням, що дає можливість жителям району спілкуватись з головою, заступниками голови, начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, широким колом посадових осіб. Графік проведення прямого телефонного зв’язку з населенням району опублікований в районній газеті «Нове життя».
Забезпечено оперативний розгляд і вирішення питань, порушених у зверненнях, що надходять на урядову телефонну «гарячу лінію». Протягом 2011 року до Здолбунівської РДА надійшло 39 таких звернень громадян.
Забезпечено роботу постійно діючої цілодобової «гарячої» лінії при Здолбунівській РДА. Торік на постійно діючу цілодобову «гарячу» лінію надійшло 11 звернень громадян. На всі ці звернення надані роз’яснення.
Враховуючи численні звернення громадян, та з метою покращення якості освіти в Здолбунівському районі у 2011 році було:
завершено будівництво Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. на 135 учнівських місць;
завершено капітальний ремонт корпусу № 2 дитячого дошкільного навчального закладу «Малятко» селища Мізоч на 50 дитячих місць;
проведено капітальний ремонт дитячого дошкільного навчального закладу «Теремок» у с. Гільча Друга, що дало змогу охопити дошкільним вихованням додатково 20 дітей.
За колективними зверненнями громадян району та клопотаннями сільських рад райдержадміністрацією з початку року було подано 8 звернень до облдержадміністрації, в результаті чого покращено якість автобусного сполучення жителів сіл Здовбиця, Глинськ, Копитків, Буща.
На численні колективні звернення на особистих прийомах до голови та заступників голови РДА у 2011 році в районі виконано ремонт 54 (при 49 запланованих) доріг комунальної власності. Загальна протяжність відремонтованих доріг - 17,978 км.
З метою підвищення рівня газифікації сільських населених пунктів району в 2011 році збудовано підвідні газопроводи до с.Ступно (протяжність - 4,8 км) та до с. Мости (протяжність - 2,9 км).
Неля БОРЕЙЧУК,
головний спеціаліст юридичного
відділу апарату
райдержадміністрації. 

 

Comments are now closed for this entry