На 16-ій конференції Рівненської обласної організації СПУ 27 січня 2012 року, після оголошення саморозпуску, було прийнято рішення про об’єднання, яке підтримала переважна більшість районних та міських партійних осередків. Обласна організація Соціалістичної партії України влилася до лав партії "Об’єднані ліві і селяни", в яку відповідно 17 грудня 2011 року об’єдналися лівоцентристські партії “Справедливість”, “Народна влада”, “Відродження села”, Українська селянська демократична партія та “Всеукраїнський патріотичний союз”.
Ця конференція мала вирішальне і, без перебільшення, історичне значення для справжньої консолідації всього лівого руху як у нашому краї, так і в Україні загалом. Це мужня й водночас патріотична відповідь на нагальну вимогу сучасності.
Як відомо, партію «Об’єднані ліві і селяни» - цю нову всеукраїнську політичну силу лівого спрямування, яка стрімко набирає вплив та авторитет серед громадян, віднедавна очолює відомий політик, державний та громадський діяч Станіслав Ніколаєнко.
На об’єднавчій конференції був обраний склад обласної ради, виконкому та ревізійної комісії. У роботі конференції взяли участь голова партії «Об’єднані ліві і селяни» Станіслав Ніколаєнко, член Політвиконкому Олександр Баранівський. Головою обласної організації партії "Об’єднані ліві і селяни" одноголосно обрано тепер вже екс-першого секретаря обкому соцпартії Леонтія Самчука.
Додамо, що нічого подібного в діяльності політичних сил Рівненської області спостерігати раніше не доводилося та можливо й не лише в нашому краї, а й в Україні загалом.
Юрій Рачковський.

Comments are now closed for this entry