25 січня міський голова І. О. Ольшевський провів перше у 2012 році засідання виконавчого комітету. Основним серед розглянутих на ньому питань було: «Про виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Здолбунівської міської ради у 2011 році». З інформацією у ньому виступила завідуюча загальним відділом міськради Л. Т. Євтушок. Вона відзначила, що робота по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади міською радою проводиться на належному рівні.
Так, у 2011 році на засіданнях виконавчого комітету розглянули 165 питань щодо виконання делегованих повноважень, а саме: у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку - 12; в галузі бюджету, фінансів і цін - 10; в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту - 30; у галузі будівництва - 50; у сфері освіти, культури, фізкультури і спорту - 8; у сфері соціального захисту населення - 55; повноваження щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян - 20.
На першому цьогоріч засіданні виконавчого комітету було затверджено списки квартирного обліку підприємств та організацій Львівської залізниці по місту Здолбунів; внесено подання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» матері багатодітної сім’ї; прийнято ряд рішень щодо охорони житлових і майнових прав малолітніх та неповнолітніх дітей. Крім того, вирішено надати матеріальну допомогу шістьом громадянам на загальну суму 950 гривень; погоджено режими роботи магазинів «ВелВарт» по вулиці 2 Лютого, 6 та «Валюша» по проспекту Цементників, 12.
Також було надано ряд дозволів на переобладнання житлових та нежитлових приміщень, підключення до міських водопровідних та каналізаційних мереж. Дано дозвіл на оформлення права приватної власності на 12 квартир та будинків громадян міста. Дозволено зрізання 26 аварійних дерев. Прийнято рішення про заключення безкоштовного договору оренди зі Здолбунівською районною станцією юних техніків на використання приміщення по вулиці Заводській, 14а. Затверджено ліміти споживання енергоносіїв для бюджетних установ, що фінансуються з міського бюджету.
Всього на засіданні виконавчого комітету прийнято 30 рішень, розглянуто та задоволено 11 звернень підприємств та установ і 35 звернень мешканців міста.
Світлана ВОЗНЮК,
керуюча справами виконавчого комітету
Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry