Л. К. ШЕРЕТЮК. 

Благородній справі навчання і виховання підростаючого покоління присвятила своє життя талановита сільська вчителька Людмила Кіндратівна Шеретюк, учитель історії, заступник директора з навчально-виховної роботи Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст.
Педагог – це не просто професія, це – покликання, а якщо влучніше - Божий дар. Отримати цей дарунок пощастило і нашій колезі.
Відома істина: чим більше знає педагог, тим частіше і успішніше відкриває він перед учнями горизонти науки, тим більші допитливість і прагнення до знань проявляють діти. І головним джерелом, звідки черпає свої знання Людмила Кіндратівна, є книги, адже саме з них вона бере ті зерна, що згодом сіє у дитячі душі. Бо душа дитини – своєрідний грунт, а справжній учитель – мудрий сіяч. І від того, яким зерном він засіє, залежить майбутній урожай, а значить – майбутнє нашої країни.


Людмила Кіндратівна - Майстер своєї справи. Всю душу, розум і серце вкладає у свою працю. Вона надзвичайно енергійна, має глибокі і міцні знання, вимоглива до себе та інших, відзначається добротою та чесністю. Має великий життєвий досвід, але не зупиняється на досягнутому, вона у вічному творчому пошуку.
Її кабінет – творча лабораторія, де кожна річ на своєму місці, де немає нічого зайвого, де зібрано багатющий напрацьований матеріал.
А ще Людмила Кіндратівна - просто жінка, дружина, любляча мама, ніжна і лагідна бабуся. 2012 рік – особливий для неї, адже 1 лютого вона відзначила свій ювілей. Тож вітаємо її з цим прекрасним святом. Від землі Вам сили, достатку у хаті і Божої благодаті, дорога наша колего.
Педагогічний колектив
Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Comments are now closed for this entry