Цьогоріч на Водохреща у дитячому садочку «Теремок» с. Гільча Друга Урвенської сільської ради свято було подвійним, адже до закладу завітали почесні гості - високопосадовці області та району: начальник Головного управління Держкомзему в Рівненській області С. К. Богатирчук-Кривко, перший заступник голови обласної ради М. П. Кривко, голова Здолбунівської райдержадміністрації В. С. Шуль, депутат Рівненської обласної ради Д. М. Корилкевич, голова Здолбунівської районної ради В. О. Тимощук, Урвенський сільський голова Л. М. Балабат.
Діти піднесли гостям хліб-сіль та порадували їх щедрівками. Високопосадовці ж цікавились життям ДНЗ, особливо його третьої групи, яка зовсім недавно розпочала своє функціонування. Також гості привітали вихованців садочка, їх батьків та вихователів з новорічно-різдвяними святами, усі дітки отримали від них подарунки. А депутат обласної ради Данило Корилкевич та голова Здолбунівської РДА Віталій Шуль вручили матеріальну допомогу на розвиток садочка.
Вихованці ДНЗ «Теремок», їх батьки, колектив дитсадка та сільський голова Л. М. Балабат висловлюють щиру подяку усім, хто долучився до відкриття третьої групи закладу та сприяв створенню свята у ньому, бажають всім здоров’я та натхнення у добрих справах.
Батьківський комітет
ДНЗ «Теремок» с. Гільча Друга
Урвенської сільської ради.

Comments are now closed for this entry