Щорічне проведення конкурсу “100 кращих товарів України”, за словами очільника Рівненської обласної державної адміністрації В. М. Берташа, ставить перед собою благородну мету — підвищити якість та конкурентоспроможність вітчизняної продукції, забезпечити захист прав споживача. І проводиться він у нашій країні вже з 2003 року. Участь у ньому беруть і підприємства Здолбунівщини. Цьогоріч четверо з них — ТзОВ “Волинь-шифер”, ПрАТ “Здолбунівський завод пластмасових виробів “Іскра”, ТзОВ “ Електросистеми “Мегаліт” та приватне підприємство “Світахо”, яке хоч і зареєстроване в Рівному, але розташоване на території нашого району, стали лауреатами та фіналістами його регіонального етапу у різних номінаціях. Наприклад, ТзОВ “Волинь-шифер” (директор Я. О. Вакула) зайняло друге місце у номінації “Промислові товари для населення”.
Оскільки попит на основну продукцію підприємства — шифер — дещо зменшився, тут на частково вивільнених виробничих площах була змонтована сучасна автоматична технологічна лінія з випуску тротуарної бруківки за методом провідної німецької фірми “МАSА”. У липні 2010 року підприємство випустило її першу партію, а також бордюри та будівельні блоки, які користуються великим попитом у споживачів із-за високої їх якості.


Свою нішу на ринку знайшла і поліетиленова термозбіжна плівка заводу “Іскра” для упаковки продукції на європіддонах. Вона сьогодні постачається в Дніпропетровську, Харківську, Івано-Франківську, Хмельницьку області, на підприємства Рівненщини. У 2009 році за Міжнародним економічним рейтингом “Ліга Кращих” завод визнано лідером у своєму виді діяльності, а за підсумками трьох останніх років підприємство здобуло перевагу над конкурентами в динаміці розвитку і посіло високе місце у сфері виробництва різних виробів із пластмас. Тому у регіональному етапі конкурсу у номінації “Продукція виробничо-технічного призначення” йому було присуджено друге місце, і відповідний диплом про це вручив голові праління ПрАТ В. І. Фурманчуку від імені організаторів конкурсу заступник генерального директора ДП “Рівнестандартметрологія” М.П. Євчук (див. фото).


20 січня, а саме в цей день у Рівному проходило урочисте нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг), удостоївся диплома за третє місце і колектив ТзОВ “Електросистеми “Мегаліт” (директор Р. С. Кучерук). Йому нагороду вручено за рідке керамічне теплоізоляційне покриття “Лік керамік”, яке після висихання набуває еластичності і забезпечує теплоізоляційний і антикорозійний захист для бетонних, металевих, цегельних, дерев’яних, гумових та інших поверхонь.
А приватне підприємство “Світахо” (директор В. В. Горбатюк), яке є офіційним представником міжнародного концерну АСТІА в Україні — провідного світового виробника електроніки, вимірювальних та діагностичних приладів для транспорту, удостоєне диплома за третє місце у номінації “Роботи та послуги”. Ця нагорода присуджена йому за продаж та сервіс тахографів.
Володимир Дрозюк.
Фото автора.


Усіх переможців конкурсу вітали артисти Рівненської філармонії. Для них співала і Марія Злата (див. фото) — переможниця багатьох конкурсів і фестивалів всеукраїнського і міжнародного рівня.

 

Comments are now closed for this entry