Фрагмент виставки «Різдвяні дзвіночки»

«Різдвяні дзвіночки» - під такою назвою 17 січня пройшла новорічно-різдвяна виставка у Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту, в якій взяли участь усі навчальні групи. На розсуд широкого загалу були представлені роботи, виконані учнями в довільній формі за напрямком новорічної флористики. Вироби різнилися технікою виконання та оформлення, ідейним задумом, але кожен з них був цікавим та оригінальним.


Журі, до складу якого увійшли директор ліцею Р. І. Шевчук, його заступник з навчально-виховної роботи
О. В. Баюн, методист Т. П. Машлевська та психолог
В. Р. Якубчик, довелося нелегко серед такого розмаїття новорічної краси. Допомогли їм у визначенні переможців гості закладу - П. К. Процюк, методист НМЦ ПТО, та М. П. Копельчак, заввідділом управлінської діяльності в системі ПТО Львівського науково-практичного центру, які того дня на базі ліцею проводили курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін.
Третє місце розділили між собою учні груп № 13 та № 16, друге посіли учні групи № 14. Звання переможців конкурсу дісталося учням групи № 6.
Ліцейна виставка настільки всім сподобалася, що отримала запрошення від організаторів районного свята “Коляда”, де побувала у п’ятницю, 20 січня.
Святкування Різдва у ПЛЗТ 19 січня продовжив фестиваль різдвяних колядок. До проведення заходу долучилися не лише учасники хорового гуртка, а й мешканці гуртожитку. Присутні в залі відчули себе справжньою ліцейною родиною, яку віншували з Новим роком. Апогеєм фестивалю стало спільне виконання колядок «Нова радість стала» та «Добрий вечір тобі, пане господарю».
Наприкінці концерту О. В. Баюн, як у давні часи, обдарувала колядників цукерками та вручила грамоту Рівненської облдержадміністрації гурту колядників «Різдвяні передзвони» за третє місце в обласному етнофестивалі «Віфлеємська зірка».
Оксана БАЮН,
заступник директора Здолбунівського ПЛЗТ
з навчально-виховної роботи.

 

Comments are now closed for this entry