Давно не було так людно і гамірно у клубі с. П’ятигори. Святково прикрашена зала не вміщала усіх бажаючих потрапити на Різдвяні зустрічі, організовані протоієреєм церкви Різдва Пресвятої Богородиці о. Андрієм. Він запросив на гостину о. Іоанна Свято-Покровського храму с. Омеляна із його церковним хором. А вчителька недільної школи Світлана Зінчук організувала виступ своїх вихованців. Діти декламували вірші, розповідали притчі про Різдво Ісуса Христа.
Майстерно вели програму ведучі Ольга Філіпович та Юлія Дацюк. Святково і велично лунали колядки учасників церковного хору с. П’ятигори під керівництвом регента Валентини Філіпович. Свій вірш про народження Спасителя прочитала колишня вчителька недільної школи Світлана Мельничук.
Гості з Омеляни показали виставу про народження Спасителя, де переплелися давні часи і сучасність, використовувались сучасні медіатехнології. Були на сцені злий цар Ірод, Святі Ангели і мудреці. Після вистави хор із с. Омеляна дуже гарно колядував.
Люди довго аплодували місцевим і приїжджим артистам. Отець Андрій, настоятель церкви с. П’ятигори, відзначив копітку вчительську працю Світлани Зінчук цінним подарунком, побажав їй подальших успіхів, адже навчати близько 40 діток - це великий труд. Місцевий меценат Станіслав Середюк закупив подарунки - солодощі для усіх учасників різдвяного дійства. Отець Андрій посприяв тому, що було організовано обігрів приміщення клубу, тож глядачам на святі було тепло і в прямому, і в переносному значенні.
Галина ЗІНЧУК,
завідуюча публічно-шкільною
бібліотекою с. П’ятигори.

Comments are now closed for this entry