Село живе, поки народжуються в ньому діти і працює школа, доки звичаї і традиції передаються з покоління в покоління, доки живі доглядають за могилами померлих, а ще - коли держава турбується про його розвиток.
19 грудня 2011 року в нашому мальовничому с. Будераж була відкрита нова сучасна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Цієї події чекали більше 20 років, але завдяки зусиллям народного депутата України П. Г. Сулковського, керівників області та району мрія дітлахів здійснилася. Перед ними відкрила двері добротна школа-красуня.
А цьому передувала копітка праця. Зокрема, Павло Гнатович домігся виділення з державного бюджету 11 млн. грн., щоб завершити будівництво. Для того, щоб “вибити” ці кошти, народному депутату довелося потратити багато часу і зусиль, пройти через безліч чиновницьких кабінетів. Та завдяки наполегливості, відповідальності перед людьми вдалося досягти мети.
Мало яке село може похвалитися дружбою з народним депутатом України, але будеражцям пощастило. Павло Гнатович не забуває нас і тільки в цьому році відвідав наше село чотири рази. Він обіцяв допомогти і дотримав слова. Своєю турботою про людей П. Г. Сулковський заслуговує на те, аби увійти в історію села, аби його пам’ятали наступні покоління.
Оксана ЯКИМЧУК,
жителька с. Будераж.

Comments are now closed for this entry