Новий рік - яскраве, урочисте та веселе свято із зеленою ялинкою і різнокольоровими прикрасами, щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. Цієї зими наших діток очікувала ціла низка приємних сюрпризів.
Керівник ТзОВ«Колос-Інвест» С. М. Мичка привітав зі святом Святого Миколая дошкільнят ДНЗ «Барвінок» Новосілківської сільської ради. Творчий та креативний колектив працівників дитсадка підготував для малечі справжню новорічну казку. Цікаве дійство «Пригоди в казковому лісі» відбулось і в школі. З нагоди свята подарунки вручили всім вихованцям дитячого садочка та загальноосвітньої школи. Солодощі вони отримали від голови Здолбунівської РДА В. С. Шуля. Посильну допомогу закладам постійно надають також керівники ТзОВ «Горинь-Інвест» Л. А. Волянюк та СВК «Горинь» М. Є. Галянт.
Діти були раді зустрічі з гостями, щирі дитячі посмішки стали тому підтвердженням. Тож усім, хто своїми хорошими справами дарує гарний настрій, щиро бажаємо ніколи не хворіти, не старіти, жити в достатку і не полишати творити добро.
Інна КОЗАЧУК,
голова батьківського комітету ДНЗ «Барвінок»
с. Новосілки,
Світлана ГАЄВСЬКА,
голова батьківського комітету школи.

Comments are now closed for this entry