Звернення до працівників торгівлі

Нині значної актуальності набула проблема поширення пияцтва та тютюнопаління серед дітей. Кожен десятий підліток, який скоїв злочин, перебував у стані алкогольного сп’яніння.
11 липня 2009 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення». Законом внесено зміни до статей 156, 164-5 та 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині підвищення розміру штрафу за правопорушення. У лютому 2011 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», яким внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до статті 156, чим передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.
Лінійний відділ на ст. Здолбунів УМВС У на Львівській залізниці звертається з проханням неухильно дотримуватись чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Адже кожен із нас відповідає за юне покоління, майбутнє. Продаючи спиртне та цигарки дітям, задумайтесь, що хтось може запропонувати закурити чи випити і Вашій дитині. І ніхто не може сказати, що після цього може статися.
Микола КАШИЦЬКИЙ,
старший оперуповноважений кримінальної міліції
у справах дітей лінійного відділу на ст. Здолбунів УМВС У
на Львівській залізниці, капітан міліції. 

Comments are now closed for this entry