Швидкоплинно летить час, а разом з ним і наше життя. І оцінити його здатні лише ті, хто повністю віддав себе улюбленій справі, знайшов своє місце серед людей.
Написати про звичайну людину, лікаря, мене спонукали не якісь особисті мотиви, а громадянський обов’язок. Бо з Олегом Семеновичем Ярішем знайомі більше 20 років, живемо по-сусідськи. Щодня вітаємось, він завжди знаходить слово підтримки, розради для кожного.
Народився Олег Семенович 2 січня 1961 року в с. Славна Тернопільської області. В 1979 році закінчив Кременецьке медучилище. Відслужив в армії. По закінченні в 1988 році Тернопільського державного медінституту за направленням приїхав працювати в Будеразьку лікарську амбулаторію дільничним терапевтом. Поступово здобував трудовий досвід, який в подальшому допоміг йому як в професійному зростанні, так і в становленні як керівника, політичного діяча.
З липня 2010 року Олег Семенович призначений головним лікарем Будеразької амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Ні вдень, ні вночі не має спокою лікар, адже за людське здоров’я він бореться цілодобово.
Сімейний лікар обслуговує села Будераж, Мости, Святе, Зелений Дуб, Нова Мощаниця, Суйми, Півче, і навіть з інших сіл люди звертаються за порадами і допомогою. А взамін – щира подяка. Олег Семенович належить до тих, хто входить у вдячні серця людей своїми справами.
Головний лікар спрямовує чималі зусилля на підтримання позитивного психологічного клімату в колективі, усе робить для того, аби працівники почувалися на роботі щасливими. І такий підхід дає хороші результати.
Олег Семенович вже третє скликання є депутатом Здолбунівської районної ради. Він завоював довіру людей і має можливість представляти їх інтереси на рівні району. У депутати пішов не за спокоєм - не має спокою він від того, що зарадити виборцям у біді може не завжди. Адже зазвичай більшість негараздів впираються в фінанси.
Олег Семенович є істинним патріотом України. Не сприймає дволикості, коли людина говорить про одне, думає про друге, а робить третє. Для нього це найгірша людська риса.
Сил і бажання працювати натхненно додає Олегу Семеновичу дружина Марія. Вона – це острів підтримки і розради, родинного тепла, яким зігріває щодня свого чоловіка.
О. С. Яріш живе не тільки роботою. У щільному щоденному графіку знаходить час і для бджолярства, розводить голубів, з дитинства полюбляє рибалку і тихе полювання.
Шановний наш лікарю і депутате, нехай множаться ваші плідні справи на благо сільської громади, нехай Бог благословляє добрі починання у новому році. Миру Вам, добробуту, здоров’я, вдячності від людей.
Оксана ЯКИМЧУК.
с. Будераж.

Comments are now closed for this entry