Для того, щоб провести газопостачання до осель сельчан, були використані не лише бюджетні кошти держави та району, але й гроші самих мешканців: здавали по 2000 гривень з будинку. Чекати на пуск газу довелося 6 років. Як стверджують люди, основна причина полягає у безвідповідальності попереднього керівництва району.
235 тисяч гривень з обласного бюджету було виділено на те, аби нарешті пустити блакитне паливо в домівки залужжян. Інтереси села в області відстоював голова Дубенської РДА, депутат Рівненської обласної ради Данило Корилкевич.
“Це ще треба повчитись так відстоювати інтереси територіальної громади. Данило Михайлович не тільки щоденно піднімав це питання, але й відстоював його позитивне вирішення. Я думаю, що депутати обласної ради від Дубенщини є прикладом того, як відстоювати потреби людей, захищати їхнє бажання жити цивілізовано”, - зауважив голова Рівненської обласної ради Юрій Кічатий, який одним із перших привітав мешканців Залужжя з такою довгоочікуваною подією.
Раділи їй і жителі Залужжя. “Буде тепер і в нас тепло. Не треба ні дров, ні брикету. І готувати приємно. Не треба вже біля плити морочитися, розпалюючи…”, - з радістю зауважила санітарка сільського ФАПу Марія Штихалюк.
За повідомленнями
прес-служби Дубенської РДА.

Comments are now closed for this entry