Напевно, в житті кожної людини рано чи пізно настає момент, коли вона, відкинувши усі свої щоденні турботи, відсторонюється від буденної суєти і замислюється над життєвими цінностями й ідеалами, яких прагне. По-справжньому щасливим є той, хто, не вагаючись, може відповісти на ці запитання.
Український філософ і педагог
Г. Сковорода сенс людського життя вбачав у постійному пізнанні світу й себе самого, у невтомному прагненні здобувати знання і збагачувати ними інших.
Саме такою є вчитель Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Людмила Миколаївна Пославська. Вона виховує дитячі душі цілющою силою рідного слова, закохуючи їх у мудрі рядки творів українських класиків.
Пані Людмила - класний керівник 6-А класу. Її вихованці ростуть національно свідомими, з розумінням, яких батьків вони діти. Адже моральне і патріотичне виховання учнів відбувавється на основі вивчення українських звичаїв і традицій.
Так, на свято Андрія вчителька порадувала і дітей, і батьків цікавим народно-традиційним дійством. Було інсценовано уривки з найпопулярніших творів української класики, і, звичайно ж, не обійшлося без традиційної калити, панів Калитинського і Коцюбинського, вареників з усілякими прянощами та сюрпризами.
А Святий Миколай завітав до школяриків початкових класів із чарівною казкою, яку підготували учні пані Людмили. Нагородою за старанні труди вихованцям Людмили Миколаївни стала розважальна вечірка.
Ми, батьки, впевнені, що така благородна людина, як класний керівник наших дітей, зростить добросерде і безкорисливе покоління.
У дні новорічно-різдвяних свят зичимо Вам, шановна Людмило Миколаївно, усіляких людських гараздів, нехай Ваша нелегка праця на педагогічній ниві увінчається яскравими здобутками. І нехай таємниця щастя, котра Вам відкрита, примножиться у стократ.
Зі щирими вітаннями і вдячністю учні 
та батьки 6-А класу  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

Comments are now closed for this entry