Три хлопчики у новорічну ніч
Ще у давнину говорили: коли під Новий рік в сім’ї народиться хлопчик, то бути щастю і добру. А тому згідно із цим повір’ям кожен господар і нині у Різдвяні свята чекає у себе дома першими колядників і щедрівників хлопчиків, а вже потім - дівчаток.
Обов’язково принесуть щастя троє хлопчиків, які з’явилися на світ Божий в новорічну ніч у пологовому відділенні центральної районної лікарні. Їх мами, жительки Здолбунова та Новосілок Оксана Євхута, Наталія Процюк і Жанна Дюрша, як і немовлята, почуваються добре.
Пологи приймали лікар Любомир Гашок та акушерка Людмила Калошкіна.

Були пильними на посту
Вже не перший рік несуть службу у новорічну ніч працівники самостійної державної пожежної частини № 18 РВ УМНС в Рівненській області Андрій Клочко, В’ячеслав Пальчевський та Олександр Шандалюк. І цьогоріч вони були пильними на посту. На щастя, 1-2 січня 2012 р. обійшлося в Здолбунівському районі без пожеж.

Швидка виїжджала на 100 викликів
У новорічні дні до відділення швидкої медичної допомоги центральної районної лікарні надійшло 100 викликів. Виїжджали здолбунівські медики також на ДТП, яка трапилась на роз’їзді дороги, що веде на Луцьк.
Працювали у новорічне свято чотири фельдшери та один лікар. Успішно справлялися із своїми обов’язками медпрацівники Олександр Чередарик, Петро Галянт, Віктор Змієвський, Юрій і Тетяна Сеники.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry