Завершила свою роботу тринадцята сесія районної ради шостого скликання, перший етап якої було проведено 21 грудня. Того дня депутати розглянули близько сорока питань, основними з яких стали “Звіт голови районної ради про підсумки роботи з листопада 2010 року по грудень 2011 року” та “Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік”. Оскільки звіт голови було опубліковано на офіційному сайті районної ради та в газеті “Нове життя”, то В. О. Тимощук не зачитував його в сесійній залі, а провів лише коротку презентацію з використанням відеодіаграм, фотознімків. Не було і обговорення, за винятком виступу депутата від фракції ВО “Батьківщина” О. В. Колінька, котрий позитивно оцінив роботу районної ради, її голови та апарату за звітний період.
Без обговорення було внесено і запропоновані зміни до районного бюджету (хоча, звичайно, всі вони попередньо розглядались на засіданнях бюджетної комісії та президії райради). Щоправда, сесія не підтримала пропозицію депутата С. Ю. Кондрачука про виділення коштів редакції районної газети “Нове життя” для погашення заборгованості за поліграфічні послуги, що поставило газету на грань виживання. А ось районне радіо опинилося вже за цією гранню. Бо сесія райради прийняла рішення про його закриття.
Першого дня проведення сесії відчувалося багато політиканства. І в питанні щодо фінансування газети, і в голосуванні за Звернення до Президента України про звільнення з-під варти Юлії Тимошенко (Звернення не було підтримане), і в питанні “Про непогодження розміщення (добудови) енергоблоків № 3 і № 4 Хмельницької АЕС” (більшість депутатів при поіменному голосуванні утрималася, і рішення з цього питання прийняте не було).
21 грудня було розглянуто також питання, що стосувалися виконання цілого ряду районних програм, затвердження статутів лікарських амбулаторій, створення районного краєзнавчого музею та ботанічного заказника місцевого значення “Колобанки” на території Копитківської сільської ради та низки інших проблем з життя територіальних громад та підприємств і організацій району.
28 грудня депутати “зачищали” питання, що стосувалися внесення змін до бюджету району на 2011 рік.
Володимир ДРОЗЮК.

Comments are now closed for this entry