На виконання відповідного доручення Міністерства внутрішніх справ України та з метою забезпечення охорони громадського порядку і безпеки дорожнього руху, запобігання правопорушенням під час проведення масових святкових заходів з 24.12.2011 р. співробітники Здолбунівського РВ УМВСУ в Рівненській області розпочали здійснення комплексу профілактичних заходів під умовною назвою «Ялинка-2011».
Розроблено плани забезпечення охорони громадського порядку, безпеки дорожнього руху під час святкових і релігійних заходів у місцях масового відпочинку. За всіма місцями проведення новорічних та різдвяних свят, оздоровчими закладами для дітей закріплено досвідчених керівників та працівників структурних підрозділів.
- З початку операції проведено 2 оперативних відпрацювання територій навколо місць проведення новорічно-різдвяних свят із забезпечення охорони хвойних насаджень. Крім того, здійснено 4 перевірки стану зберігання зброї, вибухових і сильнодіючих отруйних речовин на об’єктах дозвільної системи, в організаціях і на підприємствах. З метою запобігання вчиненню правопорушень організовано профілактичні відпрацювання осіб, які знаходяться під адміністративним наглядом, мають відстрочку виконання вироку», - коментує старший інспектор сектора охорони громадського порядку Здолбунівського РВ УМВСУ капітан міліції Денис Горбатюк.
Також здійснюються профілактична робота серед молоді та заходи з підвищення протидії нелегальному обігу піротехнічних виробів. Для виявлення і документування протиправних дій під час новорічно-різдвяних свят створено групи документування із залученням до них членів громадських формувань з охорони громадського порядку м. Здолбунів.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник начальника по взаємодії
з громадськістю та ЗМІ Здолбунівського 
РВ УМВС У в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry