Уже шостий рік підряд для дітей із багатодітних, малозабезпечених сімей, інвалідів, сиріт, позбавлених батьківської опіки, які проживають на території Урвенської сільської ради, проводиться чудове свято, коли до них у гості приходить Святий Миколай.
От і цьогоріч радо зустрічала малеча Чудотворця, Ангела, Солоху, Сірка, Чорта в с. Залісся, Йосипівка, Лідаво, Урвенна, Гільча Друга. Дітки розповідали Святому Миколаю, як напередодні свята писали на його адресу листи зі своїми побажаннями, молилися, згадували всі свої добрі і не дуже вчинки, зважуючи, чого було більше і що на свято вони заслужили - подаруночок чи різку. Із задоволенням дітвора дарувала Святому вірші, пісні, танці, хороводи, колядки, а він щедро обдаровував їх за це подарунками.
Щира вдячність тим, хто надав можливість провести святкування, а це підприємці Л. Маланчук, В. Зінченко, Н. Омецинська, В. Кравець, Ю. Шмендель, В. Максись, О. Дульський, Л. Пилипчук, В. Пилипчук, керівник ТзОВ “Колос-Інвест” С. Мичка. Особлива подяка директору ПСП “Колос” В. Більчуку, приватному підприємцю Ю. Бихалець та працівникам Гільчанського сільського будинку культури за проведення свята.
Лідія БАЛАБАТ,
Урвенський сільський голова.

Comments are now closed for this entry