Наказ № 108 військового комісара Здолбунівського районного 
військового комісаріату від 9.12.2011 року

1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 10 січня 2012 року оголошується приписка до призовної дільниці Здолбунівського району Рівненської області громадян 1995 року народження.
2. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народились з 1 січня по 31 грудня 1995 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Здолбунівського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.


3. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 22 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою 23 січня 2012 року, маючи при собі документи які засвідчують особу.
4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.
5. Наказ довести до особового складу військового комісаріату в частині, що його стосується.
Військовий комісар Здолбунівського районного 
військового комісаріату підполковник О. П. ЄМЧЕНКО. 

 

Comments are now closed for this entry