Нагороду отримує Копитківський сільський голова М. Д. ФІШЕР.

Роки незалежності нашої держави переконливо показали, що невід’ємною складовою загального процесу розвитку сучасного устрою нашої країни, міцним фундаментом народовладдя, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань є місцеве самоврядування.


Щирі вітання з професійним святом — Днем місцевого самоврядування під час урочистого зібрання з цієї нагоди минулого вівторка приймали депутати місцевих рад усіх рівнів, голови територіальних громад, працівники виконавчих апаратів, ветерани місцевого самоврядування Здолбунівщини. Як зазначалося в ході урочистості, це не лише свято народних обранців, тих, хто трудиться в органах місцевої влади, а й всієї районної громади, виборців, які вболівають за розвиток своїх сіл, селища, міста. Саме органи місцевого самоврядування можна по праву назвати владою, яка найближча до людей.
- Тільки така влада і є справді народною, владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства для суспільства і в його інтересах, - наголосив, виступаючи перед учасниками зібрання, голова районної ради Василь Тимощук. Він також зазначив, що реалії сьогодення диктують гостру необхідність подальшого удосконалення державного устрою, процесу взаємодії органів державної влади і місцевого самоврядування. Цю думку підтримав і голова районної державної адміністрації Віталій Шуль, адресуючи щирі вітання та побажання усім присутнім в залі. Адже тільки завдяки консолідації зусиль, високому професіоналізму, компетентності, зазначив він, можна подолати економічні труднощі, поліпшити добробут жителів району і цим самим виправдати їх довіру до влади.
Цього дня представники виборної влади приймали вітання від депутата обласної ради Данила Корилкевича, який вручив грошові допомоги ветеранам місцевого самоврядування, генерального консула Республіки Польща у Луцьку Марека Мартінека, депутата обласної ради Олександра Андріюка, секретаря міської ради Валентини Капітули, начальника Здолбунівського РВ УМВСУ в Рівненській області Юрія Сірака, райвійськкома Олексія Ємченка, голови комісії з проведення реорганізації Здолбунівської ОДПІ Юрія Баранова, інших керівників районних установ та організацій.
За добросовісну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди професійного свята ряд голів територіальних громад, працівників виконавчих апаратів, депутатів були нагороджені почесними грамотами районної, міської рад, райдержадміністрації, подякою обласної ради, грошовими преміями, пам’ятними подарунками. Органічно вплелися в сценарій свята і виступи учасників художньої самодіяльності, які своєю творчістю пробудили у присутніх почуття захоплення і духовної насолоди від народного мистецтва.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry