На виборах до місцевих рад 31 жовтня минулого року від Народної Партії до районної ради було обрано 7 депутатів, 5 з них - в одномандатних мажоритарних округах і 2 - за партійними списками.
Депутати від Народної Партії працюють у 4 постійних комісіях Здолбунівської районної ради та створили свою фракцію.
Рік, що минув після останніх виборів, був непростим з багатьох питань, проте фракція Народної Партії демонструвала в своїй роботі злагодженість і конструктивність з усіма політичними силами в районній раді. Фракція прагне організувати свою роботу так, щоб рада якомога повніше і ефективніше виконувала свої повноваження, компетентно і відповідально приймала економічні, правові та соціальні рішення, від яких залежить стан соціально-економічного розвитку району, зростання добробуту його населення.
Зокрема, депутат районної ради Р. В. Дрозд взяв участь у розробці програми розвитку тваринництва у Здолбунівському районі на 2011-2015 роки та програми поліпшення технічного стану меліоративних систем у районі до 2015 року, які прийнято на сесії районної ради.
Чотири скликання член Народної Партії
П. Й. Мосійчук очолює бюджетну комісію районної ради. За його підтримки виділено кошти на ремонти дитячих садків в селах Гільча Друга, Буща та Глинськ, на ремонт клубу у с. Стара Мощаниця і вулиці Польова у с. Мости, на підтримку програми індивідуального житлового будівництва на селі, для місцевого радіомовлення.
З ініціативи депутатів від Народної Партії у квітні-травні цього року на території району було проведено інвентаризацію природних джерел і малих річок. Також депутати-народники брали участь у розчищенні та впорядкуванні прилеглих територій, озелененні населених пунктів. Ця робота продовжуватиметься і в наступні роки.
Депутати-народники беруть активну участь у діяльності з благоустрою населених пунктів району, зокрема, двічі на рік (до Великодніх свят та до Дня незалежності України) надають посильну допомогу технічними засобами для ямкового ремонту вулиць та вивезення побутових відходів.
Понад тридцять років працювала головою сільських рад в селах Уїздці та Кунин Оксана Гнатівна Висоцька. За її керівництва були збудовані клуб, дитячий садок, школа, ФАП, адмінприміщення сільської ради. З ініціативи та за участю депутатів-народників було вшановано пам’ять О. Г. Висоцької - відкрито меморіальну дошку.
Активну життєву позицію проявляють і сільські голови, які обрані від Народної Партіії. Так, Урвенський сільський голова
Л. М. Балабат стала переможцем конкурсу проектів в рамках реалізації районної програми «Підтримка розвитку місцевих ініціатив» і отримала 7,5 тис. грн., які були скеровані на будівництво дитячого майданчика у с. Гільча Друга.
З ініціативи та за сприяння члена Народної Партії, начальника відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації О. Б. Грушицького було закуплено музичну апаратуру в клуби сіл Глинськ та Новосілки.
Член фракції Р. В. Дрозд подав на розгляд сесії депутатські запити з питань освітлення залізничного переїзду по вул. Віли в м. Здолбунів та облаштування автобусної зупинки по вул. Мізоцькій у с. Здовбиця. Депутатський запит стосовно освітлення виконано.
Особливу увагу народники приділяють прийому громадян за місцем проживання та розгляду звернень громадян. На особстому прийомі у заступника голови районної ради
Я. Р. Мельника побували 30 громадян, якими було піднято 35 питань. Усі їх розглянуто згідно з чинним законодавством, 18 з них вирішено, на 17 дано роз’яснення.
Микола ВИСОЦЬКИЙ,
голова фракції Народної Партії
у Здолбунівській районній раді.

Comments are now closed for this entry