про оприлюднення проекту рішення
виконкому Здолбунівської міської ради
"Про затвердження розмірів тарифів на
надання послуг з теплопостачання ", що
надаються Комунальним підприємством "Здолбунівкомуненергія"
Здолбунівської міської ради


Розробник - комунальне підприємство "Здолбунівкомуненергія" Здолбунівської міської ради.
Відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань буде оприлюднено проект рішення виконкому Здолбунівської міської ради "Про затвердження розмірів тарифів на надання послуг з теплопостачання" (надалі Проект), що надаються Комунальним підприємством "Здолбунівкомуненергія" Здолбунівської міської ради.
Проект спрямований на приведення тарифів на послуги з теплопостачання для всіх категорій споживачів у відповідність до їх реальної вартості з метою забезпечення беззбиткового функціонування підприємства та підвищення якості послуг.
Підставою для перерахунку тарифів є те, що чинні тарифи не забезпечують підприємству у 2011 році повного відшкодування економічно обгрунтованих витрат на послуги з теплопостачання й отримання прибутку в зв'язку із зростанням цін на природний газ, енергоносії, матеріальні ресурси, розміру мінімальної заробітної плати.
Проект та аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені у наступних номерах газети "Нове життя".
Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту та аналізу регуляторного впливу.
Із текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись також в КП "Здолбунівкомуненергія", м. Здолбунів, вул. Шкільна, 40а, заступник директора, тел.
2-49-37.
Пропозиції та зауваження до проекту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі: поштова адреса підприємства - 35701, м. Здолбунів, Рівненської обл., вул. Шкільна, 40а, КП "Здолбунівкомуненергія"; факсом - (8 036 52) 2-49-37; електронною поштою за адресою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Comments are now closed for this entry