про відстеження результатів регуляторного впливу рішень виконавчого комітету Здолбунівської міської ради 
від 2 лютого 2011 р. № 32

"Про затвердження розмірів тарифів на надання послуг з теплопостачання,
які надаються КП "Здолбунівкомуненергія" для населення" та від 10 жовтня 2011 р. 
№ 223 "Про затвердження розмірів тарифів на послуги з теплопостачання, що надаються КП "Здолбунівкомуненергія" для бюджетних та інших споживачів"

Введення в дію рішень Здолбунівської міської ради дало можливість комунальному підприємству "Здолбунівкомуненергія" Здолбунівської міської ради якісно і своєчасно надавати послуги з теплопостачання, частково погасити борги за енергоносії, вчасно розраховуватись за послуги сторонніх організацій, своєчасно проводити оплату обов'язкових податків та зборів, виплат по заробітній платі працівникам підприємства.


В умовах постійного підвищення цін на природний газ, електроенергію, зростання вартості матеріалів, розміру мінімальної заробітної плати собівартість послуг з теплопостачання, які надаються підприємством, з незалежних від нього причин неухильно зростає.
Як наслідок - рівень відшкодування споживачами реальної вартості зазначених послуг за 9 місяців 2011р. склав 69,7%, зростає заборгованість підприємства за енергоносії.
Така ситуація ставить під загрозу рівень підготовки підприємства до нового опалювального сезону, стабільність теплопостачання міста в опалювальний сезон.
У цій ситуації підприємство вимушене переглядати тарифи на послуги з теплопостачання для всіх категорій споживачів.
Директор підприємства
В. А. Шавронська.

 

Comments are now closed for this entry