З нагоди 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження проголошення Акта незалежності України депутат Рівненської обласної ради, голова Дубенської райдержадміністрації Данило Корилкевич провів прес-конференцію із представниками регіональних засобів масової інформації. Він наголосив, що Україна розбудовується і ми на правильному шляху. Однак молодий вік держави зумовлює певні проблеми. Скажімо, психологічно і ментально не всі бізнесмени готові сплачувати податки, а відтак не усвідомлюють відповідальності за розвиток соціальної сфери у державі. Данило Михайлович відзначив плідну і конструктивну роботу голови облдержадміністрації, його команди, голів райдержадміністрацій, які працюють так, щоб за результати роботи не було соромно через багато літ.


Щодо купівлі-продажу землі, про що останнім часом тільки й мови, очільник Дубенщини зазначив: поки що ми не готові до цього. Найперш потрібно прийняти якісні закони, які б захистили власників паїв. Інвестори, які оброблятимуть землю, повинні вкладати кошти у соціальну сферу. У свій час, коли Данило Михайлович займався бізнесом і в обробітку мав 180 тисяч гектарів землі, залучив 84 мільйони доларів інвестицій. До того ж він пропонує, аби один відсоток коштів інвестори вкладали в соціальну сферу.
Останнім часом пан Корилкевич виношує ідею про будівництво у Смизі чи Дубні електростанції, яка працюватиме на відходах деревини, на торфокрошці, а також планується використання сміттєвідходів. На думку голови РДА, варто активніше використовувати альтернативні види палива, бо газ нині – дороге задоволення.
Данило Корилкевич відповів на численні запитання журналістів, у яких йшлося про розвиток сільського господарсва, промисловості, соціальної сфери, духовності, спорту та інших галузей народногосподарського комплексу Дубенщини.
Ще один аспект життєдіяльності голови райдержадміністрації – благодійність, у яку вкладає власні кошти. Для цього щедрий доброчинець навіть створив благодійний фонд «Любіть Україну», із якого фінансує чимало заходів, проектів. Цікавий факт: коли Данило Михайлович керував цукровим заводом, то за кошти підприємства у вузах навчалося більш як півсотні обдарованих дітей. Нині він будує церкву у селі Шпаків Рівненського району.

 

Comments are now closed for this entry