Талановиті школярі м. Дубно зможуть позмагатися за стипендію розміром 2000 гривень. З цього приводу та з метою інформування учнів, було організовано "круглий стіл". Під час нього школярі мали змогу ознайомитися не лише з умовами здобуття стипендії, поділитися враженнями та висловити власні пропозиції щодо проведення відбору стипендіатів. Так, якщо на початку планувалося вибрати лише одного переможця з кожної школи, то внаслідок обговорення число лауреатів вирішили збільшити до трьох.
Згідно із правилами конкурсного відбору, висувати кандидатів на здобуття стипендії мають право учні, вчительський колектив та члени батьківського комітету. Вибір переможців відбуватиметься шляхом таємного голосування. Щоб уникнути тиску на дітей і зробити конкурс максимально об’єктивним, саме школярі матимуть право вирішального голосу. Основними критеріями відбору є загальна успішність учня впродовж навчального року, результати його участі у різноманітних олімпіадах, конкурсах, наукових конференціях, вагомі особисті досягнення з певної шкільної дисципліни.
Вчителя, який доклав найбільше зусиль та викладацького хисту, аби підготувати номінантів, у кожній школі вибиратимуть самі переможці. Стипендія для найкращих вчителів становитиме 1000 гривень.
Стипендія започаткована з ініціативи депутата Рівненської обласної ради Данила Корилкевича. Виплати здійснюватимуться із заснованого депутатом благодійного фонду «Любіть Україну».
Довідково: у Дубенському районі давно діє така стипендія, а от саме місто досі такої програми не мало.
За повідомленням
прес-служба Дубенської РДА.

Comments are now closed for this entry