“Нове життя” уже писало про переможців першого етапу конкурсу “Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини”, в якому взяло участь 12 посадовців місцевих рад Здолбунівщини. У номінації “Кращий міський, селищний, сільський голова” перше місце посіла Любов Андрощук, сільський голова Дерманя Першого. На другому місці - Урвенський сільський голова Лідія Балабат, на третьому - Копитківський сільський голова Марія Фішер.
У номінації “Краща посадова особа районної, міської, селищної, сільських рад” найбільшу кількість балів набрала і стала переможцем головний спеціаліст з питань роботи зі зверненнями громадян та діловодства районної ради Галина Пшенична. Другий результат показала спеціаліст першої категорії міської ради Алла Баранець, третє місце розділили Марія Івашин та Євгенія Івасюк - секретарі Глинської та Здовбицької сільських рад.
Любов Андрощук, Галина Пшенична і Алла Баранець брали участь також у другому етапі конкурсу, який відбувся у Рівному. Наші кореспонденти попросили їх поділитися враженнями від обох цих заходів.

Алла БАРАНЕЦЬ, спеціаліст першої категорії міської ради:
- Моя участь у цьому конкурсі була ініційована міським головою І. О. Ольшевським та підтримана трудовим колективом Здолбунівської міської ради.
Працюю на посаді спеціаліста 1 категорії з питань соціального захисту населення понад вісім років. Гарною школою мені, як молодому спеціалісту, стала участь в програмі врядування “Доброчесність на практиці”, яка у 2004-2005 роках реалізувалась ПРООН спільно із Здолбунівською міською радою в рамках польсько-українського проекту “Прозоре самоуправління в Україні”. На виконання цієї програми було запроваджене щомісячне навчання працівників апарату для підвищення їх фахового рівня, яке продовжується і нині. Адже впродовж останніх років постійно відбуваються зміни у законодавчій базі, підвищуються вимоги щодо створення ділових документів, стало насиченішим забезпечення технічними засобами, які допомагають оперативно реагувати на звернення мешканців міста. Саме підтвердити вміння державних службовців місцевого самоврядування, об’єднати усі знання та навички для підвищення ефективності своєї роботи, а загалом і ради в цілому, було завданням організаторів конкурсу.
Скажу відверто, що участь у цьому конкурсі стимулює посадовців удосконалювати рівень своїх знань, освоювати новітні комунікаційні технології, у повній мірі використовувати інформаційний простір, тобто йти в ногу з часом.


Любов Андрощук, сільський голова Дерманя Першого:
- На посаді сільського голови я працюю вже шостий рік. Робота з людьми потребує неабияких навичок, а тому завжди прагну вчитися і мові, і культурі спілкування та поведінки державного службовця, і діловодству, запозичую все цінне з семінарів, які проводить районна рада. Охоче погодилась і на участь у конкурсі “Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини.” І не через якісь амбіції, а з метою професійного вдосконалення, зростання фахового рівня. Та враження мої від цього конкурсу неоднозначні. Якщо на районному рівні все було організовано якнайкраще, підсумки підбивалися в обстановці гласності, виважено і справедливо, то на обласному була якась незрозуміла метушня. Спочатку мене оголосили одним з переможців (третє місце у відповідній номінації), потім результати з невідомих причин змінили, ще пізніше - знову оголосили попередні. Але в підсумку свого прізвища серед переможців в обласній газеті я так і не побачила. Отож, від другого, обласного, етапу конкурсу залишився гіркий осадок...


Галина ПШЕНИЧНА, головний спеціаліст з питань роботи зі зверненнями громадян та діловодства Здолбунівської районної ради:
- Будь-який конкурс організовує і дисциплінує його учасників, виявляє рівень знань, а головне - засвідчує прагнення до фахового зростання. У цьому конкурсі брала участь вперше. Звичайно, хвилювалася. Та попри це успішно справилася з диктантом, не спасувала під час виконання завдання із складання ділових документів на комп'ютері.
Як відзначало журі, мої відповіді відповідали тим високим вимогам, які сьогодні ставляться перед посадовими особами органів місцевого самоврядування. У номінації “Краща посадова особа районної, міської, селищної, сільських рад” я набрала найбільшу кількість балів і виборола перше місце.
А вже на другому етапі конкурсу, який відбувся у Рівному, я була серед номінантів другою.

Comments are now closed for this entry