23 листопада 2011 року міський голова
І. О. Ольшевський провів чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, на якому було розглянуто п’ятдесят п’ять питань.
У основному питанні, «Про покращення роботи ринків на території міста Здолбунів», з інформацією виступила завідуюча загальним відділом міськради Л. Т. Євтушок, яка звернула увагу на ряд недоліків щодо дотримання Правил благоустрою та ветеринарно-санітарних правил на ринках міста, а також на факти стихійної торгівлі на прилеглих до ринків територіях.
У прийнятому рішенні намічено ряд заходів щодо покращення роботи ринків по вул. 8 Березня, Базарній, поставлені завдання господарюючим суб’єктам усіх ринків щодо проведення робіт з благоустрою територій цих об’єктів.
Заслухано керівників комунальних підприємств міста щодо виконання рішення міської ради «Про стан роботи комунальних служб міста щодо забезпечення належного надання послуг населенню, якісного обслуговування житлового фонду, благоустрою міста та завдання щодо покращення їх роботи». Міський голова І. О. Ольшевський зауважив, що комунальним підприємствам необхідно докласти максимум зусиль для підвищення якості послуг, які вони надають. У прийнятому рішенні чітко окреслені напрямки покращення роботи. Це, у першу чергу, виконання програми реформування житлово-комунального господарства у місті.
Виконуючи рішення виконавчого комітету «Про залучення у 2011 році підприємств, установ, організацій до участі у благоустрої парків, скверів, зон відпочинку та прибудинкових територій», заступник міського голови О. О. Палій відзначив тринадцять міських підприємств, які долучились до участі у благоустрої міста, надавши спонсорську допомогу на понад 70 тисяч гривень. А це - додаткове ігрове та спортивне обладнання, посаджені дерева, благоустроєні території. Завдяки наданій станцією Здолбунів спонсорській допомозі по місту було відсипано щебенем 1,7 км доріг.
Виконуючи програму розподілу квартир, придбаних Державною іпотечною установою, виділено дві квартири для громадян пільгових категорій.
Нині триває робота з перереєстрації списків квартирного обліку, запроваджується Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов, ці питання розглядаються на засіданнях виконавчого комітету.
Надано одноразову матеріальну допомогу дітям-сиротам та дітям без батьківського піклування.
Прийнято рішення про зміну статусу гуртожитку по вулиці Тихій, 17а на житловий будинок.
Всього на засіданні виконавчого комітету розглянуто звернення десяти підприємств і установ та сорок п’ять звернень мешканців міста, прийнято п’ятдесят чотири позитивних рішення, одному підприємству відмовлено.
Світлана Вознюк,
керуюча справами виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry