У наш час із телеекранів, друкованої продукції, комп’ютерної мережі лине просто злива матеріалів, де культивується дух насильства, агресії. А підростаюче покоління, мов та губка, всотує увесь цей негатив, юні прагнуть бути всесильними і «крутими».
Для формування у молоді глибокого прагнення до миру та ненасильства у П’ятигірській ЗОШ І-ІІ ст. вже стало традицією проведення Дня толерантності. Педагоги, психолог та бібліотекар намагаються виховати молодь у дусі толерантності, адже саме їй будувати майбутнє нашої незалежної України.
У День толерантності молодші школярі малювали плакати на тему «Почути один одного». Для старших було організовано урок «Толерантність врятує світ». Учні Вікторія Матюх, Ілона Сощук, Марта Стецюк прочитали вірші на цю тему.
Цікавим є і конкурс афоризмів, цитат і висловлювань. Також діти із задоволенням взяли участь у тренінгах «П’ять добрих слів», «Я»... + «Ти»...
Тести на толерантність особистості та у сім’ї психолог Г. В. Ціцюра провела з учнями старших класів. А п’ятикласники із задоволенням розшифровували слово «толерантність».
Хочеться вірити, що учні нашої школи стануть хоч трішки добрішими, людянішими і терплячішими. Тоді й наш захід буде не марним.
Галина ЗІНЧУК,
завідуюча ПШБ
с. П’ятигори.

Comments are now closed for this entry