Заступник голови Рівненської облдержадміністрації Степан Павлюк провів спільне засідання політичної ради при голові облдержадміністрації та громадської ради при облдержадміністрації.
     Під час засідання обговорено питання відзначення в області заходів, приурочених до 358-ї річниці битви під Берестечком та 350-ї річниці перемоги війська під проводом Івана Виговського у Конотопській битві, які мають на меті возвеличити героїчний подвиг українського народу та вшанувати пам’ять козаків і селян.      З ініціативи облдержадміністрації та за підтримки більшості присутніх на засіданні прийнято звернення до громадськості області.
     Членами політичної ради при голові облдержадміністрації та громадської ради при облдержадміністрації відхилено ініціативу представників РОО УНП щодо проведення лише політичного мітингу. 
     Майже одноголосно підтримано ініціативу представника Ради Українського козацтва при Президентові України у Волинській і Рівненській областях Володимира Присяжнюка щодо розмежування проведення літературно-мистецьких та політичних заходів, затверджено план проведення заходів 21 червня 2009 року в с. Пляшева Радивилівського району. Зокрема, після Вселенської панахиди відбудуться покладання квітів та вінків до пам’ятника українським козакам та селянам, а також літературно-мистецька частина „Во славу козацькую”.
     Присутні на засіданні закликали громадськість області до використання на заходах лише державної та козацької символіки. Крім того, прийнято рішення про звернення до УМВС України в Рівненській області та органів місцевого самоврядування щодо заборони реалізації алкогольних напоїв у день проведення урочистостей і дотримання відповідного контролю.
Прес-служба ОДА. Social button for Joomla

Comments are now closed for this entry