Члени клубу за інтересами "Рушничок".

Черговий семінар-навчання керівників органів місцевого самоврядування відбувся 16 листопада. Його учасниками були керівники та спеціалісти окремих управлінь, відділів РДА, районних служб, голови територіальних громад, працівники виконавчого апарату районної ради, депутати Ступнівської та Маломощаницької сільських рад.
Під час теоретичної частини семінару його учасники заслухали ряд повідомлень, які допоможуть головам місцевих рад в організації повсякденної роботи. Зокрема, начальник районного центру зайнятості
С. М. Бабич вів мову про співпрацю голів територіальних громад та РЦЗ. Про порядок формування місцевих бюджетів та складання програм соціально-економічного і культурного розвитку місцевих рад на 2012 рік розповів начальник фінансового управління РДА В. М. Нечипорук. Начальник управління Держкомзему у Здолбунівському районі П. Ю. Пилипчук інформував про стан земельних відносин на територіях Ступнівської та Маломощиницької сільських рад, дав роз’яснення щодо порушених сільськими головами проблем. Чимало цінної для себе інформації дізналися керівники органів місцевого самоврядування з виступу начальника РВ МВСУ в Рівненській області Ю. Б. Сірака.


Огляд об’єктів соціально-культурного призначення Ступнівської сільської ради керівники органів місцевого самоврядування району розпочали з ознайомлення з роботою НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-агротехнічний ліцей”. Побували також у бібліотеці, місцевих торговельних закладах. А працівники будинку культури дали змістовний концерт, під час якого гості їм гаряче аплодували. Особливо усім сподобалася музично-театралізована композиція “Ритми життя”. Успішно справилися із своїми ролями культармійці Галина Кочубей, Маріамна Капітула, Олеся Шпичак, Юлія Дубінчук, Галина Килошик, соліст Валентин Джурик, ведуча Катерина Костюк.

 Учасники семінару.


У Малій Мощаниці гарне враження справили на учасників семінару фельдшерсько-акушерський пункт, школа і бібліотека, приватне кафе “Гостинний двір”.
Члени клубу за інтересами “Рушничок”, що діє при місцевій бібліотеці, порадували керівників самоврядних громад популярними українськими обрядовими піснями. Співали для гостей Галина Кушнірук, Ліда Козійчук, Ліда Харченко та Галина Волох.
Ступнівський сільський голова Василь Шпичак, як і його колега із Малої Мощаниці В’ячеслав Харченко, свою розповідь розпочав із згадок про історичне минуле населених пунктів, які розміщені на території сільської ради, а закінчив її роздумами про непрості будні сьогоднішнього села.
Підсумовуючи роботу семінару, голова районної ради
В. О. Тимощук відзначив, що керівники територіальних громад побачили на конкретних прикладах, як в Ступнівській та Маломощаницькій сільських радах працюють над розв’язанням проблем ввірених їм територій, обмінялися думками.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry