Очевидно, найкраще почати так. Вірші Петра Велесика - розлив душі, що кипить океаном і водночас хоче знайти собі надійне пристанище у гавані спокою. То є переказ усього, що діється у душі самого автора, у світі його переживань, радощів та надій …
Маємо до роздумів збірку вокальних творів на вірші українського поета Рівненщини П. Велесика “Слово на крилах мелодій”, яку благословили на світ цьогоріч редактори - упорядники Микола Корейчук та Богдан Столярчук.
До збірника увійшли пісні 17 композиторів Рівненщини. На неповторного змісту слова поета написали музику заслужений діяч мистецтв, професор, член Національної спілки композиторів України Олександр Калустьян, заслужені працівники культури України академік Микола Корейчук, професор Андрій Пастушенко, керівник хору Сарненського районного будинку культури Віктор Торчик та інші.
У передмові до пісенного збірника професор Рівненського державного гуманітарного університету Богдан Столярчук зазначає, що у “Слові на крилах мелодій” зустрічаються музичні твори, в яких Петро Велесик виступає як перекладач, адже після закінчення Рівненського педінституту він певний час працював у Сарненському районі в одній із шкіл, де викладав фізику та німецьку мову - це ще одна грань його таланту, який розкрився саме в пісенній творчості.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry