10 листопада 2011 року відбулась одинадцята сесія Здолбунівської міської ради, яка була скликана за ініціативою міського голови та голови постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та податкової політики
А. Й. Броніча. Необхідність проведення цієї сесії була викликана: відсутністю бюджетних призначень в повному обсязі на оплату послуг з теплопостачання дошкільним установам у зв'язку з підвищенням тарифів на 40 %; нестачею коштів на виплату заробітної плати працівникам дошкільних навчальних закладів у зв'язку із зростанням мінімальної заробітної плати та підвищенням окладу педагогічних працівників на 20 %; недостатнім забезпеченням коштами на оплату продуктів харчування для вихованців ДНЗ у зв'язку з підвищенням цін на продукти харчування; недостатнім забезпеченням коштами на оплату електроенергії по освітленню вулиць міста. Таким чином, до порядку денного сесії були включені бюджетні та інші питання, що потребували нагального вирішення.
Перед початком сесії міський голова І.О. Ольшевський уже традиційно привітав депутатів, які в міжсесійний період відзначили свої дні народження, та депутатів А. Р. Смокорівського - з одруженням, а Р. К. Безушко - із народженням сина.
За дорученням начальника ДТО “Львівська залізниця” Б. П. Піха заступник начальника Рівненської дирекції залізничних перевезень, депутат М. Ф. Голік зі словами вдячності за плідну співпрацю міської влади із структурними підрозділами “Укрзалізниці” вручив міському голові І. О. Ольшевському ювілейну медаль, випущену до 150-річчя Львівської залізниці. І. О. Ольшевський подякував за нагороду та відзначив, що цього року особливо відчувались підтримка та взаєморозуміння з боку депутатів-залізничників, зокрема В. Г. Кіяшка, В. І. Промінського, М. Ф. Голіка.
Першим, після відкриття сесії, депутати розглянули питання про внесення змін до міського бюджету на 2011-й рік і, враховуючи виконання дохідної частини міського бюджету за 10 місяців 2011 року, збільшили доходи спеціального фонду міського бюджету на 177 494 грн., збільшили обсяг видатків загального фонду міського бюджету на 427 300 грн. і затвердили обсяг доходів спеціального фонду міського бюджету в сумі 2 447 041 грн., а видатків загального фонду у сумі 13 429 918 грн. Зокрема, направлено кошти на оплату працівників дошкільних навчальних закладів разом з нарахуваннями у сумі 177700 грн., оплату продуктів харчування у сумі 30000 грн., оплату теплопостачання у сумі 199200 грн., оплату електроенергії у сумі 20400 грн.
Також депутати підтримали внесення змін до місцевих програм міста Здолбунова на 2011-й рік, а саме: утримання та реконструкції автомобільних доріг, програми благоустрою міста, програми природоохоронних заходів та капітальних ремонтів житлового фонду.
Одноголосно був затверджений звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2011 року, а саме по загальному фонду: доходів - 9 480 177 грн., видатків - 9 743 647 грн. та по спеціальному фонду: доходів - 2 594 344 грн., видатків - 2 044 842 грн.
Цією ж сесією було прийнято рішення про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста будинку та квартир по вулиці Коперника, 65, затверджено проект землеустрою для будівництва зливової каналізації по вулиці Зеленій міста Здолбунова.
Валентина КАПІТУЛА,
секретар Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry