У попередньому номері районної газети «Нове життя» (№ 88-89 від 11 листопада 2011 року) було опубліковано статтю «Не залишив без уваги».
Педагогічний колектив Миротинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів обурений тим, що директор школи С. П. Ігнатьєв свою точку зору висловив від імені учительського та учнівського колективів без їхнього відома.
Звичайно, ми вдячні О. М. Андріюку за посильну допомогу для нашої школи, але хочемо звернути увагу і на те, що місцева влада не байдужа до наших проблем та потреб і в міру можливостей сприяє їх вирішенню (щорічна фінансова допомога депутата районної ради О. В. Лапчука, надання місцевою владою з 2003 року безкоштовної оренди приміщення сільського клубу для організації навчально-виховного процесу, сільський голова В. В. Мартинюк щорічно звертається до відповідних інстанцій щодо виділення коштів на добудову нового приміщеня школи, голова Здолбунівської районної державної адміністрації В. С. Шуль порушив клопотання перед Кабінетом Міністрів України про добудову приміщення нашої школи).
Просимо вибачення у тих людей, які були незаслужено звинувачені у бездіяльності у вищезгаданій статті.
Педагогічний колектив
Миротинської ЗОШ І-ІІ ст.:
Л. М. Добровольська,
Т. С. Вознюк, М. М. Гончарук
та ще 11 підписів.

Comments are now closed for this entry