Практично на всіх полях агроформувань нашого району завершено посів озимих зернових культур. Сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами для цієї справи було закуплено та внесено мінеральні добрива в кількості 1500 тонн, протравлено 1355 тонн насіння. Для проведення сортопоновлення та сортозаміни озимих культур (пшениці і жита) закуплено елітне насіння ПСП “Хлібороб”, ПСП ПП “Здолбунівське”, ФГ “Нива” і “П’ятигірське”, ТзОВ “Волинь край”. Посів проводився кондиційним насінням в оптимально можливі агротехнічні терміни. Майже половина площі, засіяної озимими (2240 га), належить ТзОВ “Колос-Інвест”. Понад 500 га посіяно в ТзОВ “Агроконсалт” та ФГ “П’ятигірське”.
Якщо в рослинництві наш район серед інших в області йде в першій трійці, то в тваринництві далеко від передовиків. Набагато скоротили поголів’я великої рогатої худоби майже усі господарства району.
Про ці та ряд інших проблем в аграрному секторі йшла відверта розмова під час зустрічі голови райдержадміністрації Віталія Шуля з керівниками сільгосппідприємств та фермерських господарств.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry