зичили працівникам соціальної сфери району на урочистостях з нагоди їх професійного свята

Учасники концерту. 

Дійство відбулось минулої п’ятниці у районному будинку культури. Там зібрались працівники центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування, управління Пенсійного Фонду України у Здолбунівському районі, міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, ветерани цих колективів, представники органів влади і місцевого самоврядування.


З вітальним словом виступили голова райдержадміністрації Віталій Степанович Шуль та голова районної ради Василь Олексійович Тимощук. Вони щиро бажали винуватцям свята здоров’я, щастя, добра, благополуччя у родинах і натхнення у їх нелегкій, відповідальній роботі, людської вдячності і поваги. Кращим фахівцям за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу соціального захисту населення та з нагоди професійного свята очільники району вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради. Також В. С. Шуль передав працівникам соціальної сфери району вітання від голови ОДА В. М. Берташа.

Під час нагородження. 


Від міського голови, виконавчого комітету і депутатського корпусу Здолбунівської міської ради та себе особисто вітав працівників соціальної сфери заступник міського голови Олександр Олександрович Палій. Ряду представників галузі він вручив Почесні грамоти міської ради та подарунки. Найкращі побажання “іменинникам” адресував і депутат Рівненської обласної ради Олександр Мойсейович Андріюк, який презентував їм корзину квітів.
Надали слово і керівникам установ соціальної сфери - Ользі Іванівні Єфімчук, Сергію Михайловичу Бабичу, Тетяні Федорівні Павловій, Світлані Миколаївні Жовтанюк, Миколі Володимировичу Присяжнюку, Людмилі Миколаївні Гринюк. Кожен з них знайшов теплі і щирі слова для своїх колег, вдячні - для соціальних партнерів і ветеранів праці. Директор РЦ СССДМ Т. Ф. Павлова вручила грамоту Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О. М. Андріюку.


Колег вітає начальник управління праці та соціального
захисту населення райдержадміністрації О. І. ЄФІМЧУК. 


Упродовж всього свята у залі панувала атмосфера щирості, теплоти, взаємоповаги і єдності. Приємним дарунком та джерелом позитивних емоцій стала для працівників соціальної сфери представлена аматорами сцени мистецька програма. Найчутливіших струн душі торкались пройняті тонким ліризмом виступи вокальних дуетів Михайла та Ірини Мельників, Наталії Варбанець і Леоніда Самардака, мелодія з кінофільму “Циган” у виконанні Раві Падуряну. Нікого не лишили байдужим запальні танці ансамблю “Сузір’я” БК ПАТ “Волинь-Цемент” та зразкового ансамблю бального танцю “Ритм” районного центру творчості дітей та юнацтва, спів дитячого вокального колективу патріотичної пісні “Здолбунівські дзвіночки” БК ПАТ “Волинь-Цемент”, Ірини Мельник, народних аматорських ансамблю бандуристів та ВІА “Візерунки” РБК, гра юної ксилофоністки Софії Поліщук, поетичні рядки від ведучих програми Тетяни Гапончак та Олега Ягелюка.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора. 

Comments are now closed for this entry