Хліб-сіль - дорогим гостям.

Початку опалювального сезону в дитячому дошкільному закладі “Сонечко” с. Глинськ з тривогою чекали і працівники закладу, і батьки дітей, і сільська влада. Причиною хвилювання став вихід з ладу котла, що обігрівав приміщення садочка. За кошти сільського бюджету вирішити цю проблему було неможливо, адже всі ми знаємо, як сьогодні непросто сільській владі утримувати соціальні заклади при відсутності фінансових ресурсів. Проте сільський голова П. Л. Ольховець, будучи людиною відповідальною, не міг допустити, аби через несправність опалення постраждали діти. А тому поставив собі завдання – будь-що знайти можливості для забезпечення дитячого закладу теплом.


Першим кроком сільського керівника у цій справі стала особиста домовленість з приватною фірмою про отримання без попередньої оплати, під гарантійний лист, сучасного котла і його встановлення. Паралельно велися пошуки коштів, які необхідно було повернути підприємцю. Знайти вихід із складної ситуації Петру Леонтійовичу допоміг голова райдержадміністрації В. С. Шуль. Віталій Степанович звернувся з проханням про допомогу до депутата обласної ради Д. М. Корилкевича.

Під час зустрічі в ДНЗ "Сонечко".A


Данило Михайлович вже неодноразово йшов назустріч керівництву нашого району, його жителям, які потрапили в скрутні життєві ситуації, надаючи матеріальну і фінансову підтримку. І на цей раз депутат не відмовив, надав необхідну суму коштів. Там, де справа стосується дітей, забезпечення умов для їх розвитку і виховання, він завжди проявляє розуміння і готовність допомогти.
Аби пересвідчитися, що в дошкільному закладі тепло і діткам забезпечені належні умови перебування в ньому, Віталій Степанович та Данило Михайлович минулого тижня завітали до Глинська. Хлібом-сіллю та пісенними віншуваннями у виконанні народного аматорського колективу “Калинонька” на подвір’ї дитсадка гостей зустрічали сільський голова П. Л. Ольховець, депутат районної ради Н. Д. Колодич, завідуюча садочком В. І. Вишневська, батьки дітей, жителі села. Всі вони щиро дякували депутату, керівництву району за добру справу на благо глинської громади.
В ході діалогу між учасниками зустрічі стало зрозуміло, що і представники влади, і сільська громада прагнуть співпрацювати, аби забезпечити вирішення й інших соціальних проблем села. Зокрема, є потреба у проведенні ремонту другого поверху дошкільного закладу, адже на черзі на влаштування у садочок нині перебуває понад двадцять дітей. Голова РДА запевнив жителів Глинська, що надасть допомогу у встановленні енергозберігаючих вікон, а також висловив бажання здійснити повторний візит з Данилом Михайловичем до садочка, аби привітати його вихованців на день Святого Миколая.
Приязну атмосферу спілкування доповнив і виступ діток старшої групи, які співали для гостей пісеньки про родину, про любов до рідного краю, України.
Людмила ВАСЮК. 

Comments are now closed for this entry