Чергове засідання колегії РДА, яке відбулося минулого тижня, розпочалося з того, що глови РДА і райради В. С. Шуль та В. О. Тимощук під оплески примутніх привітали триразову чемпіонку України з велоспорту Анастасію Гайдук та її наставників з визначними досягненнями на спортивній арені та вручили їй Подяку, премію і квіти, побажавши у майбутньому стати ще й олімпійською чемпіонкою.
Щодо питань, винесених на обговорення, то їх було п’ять: “Про підсумки роботи галузей господарського комплексу Здолбунівського району за дев’ять місяців 2011 року” (доповідав перший заступник голови РДА В. М. Сидорня, інформував заступник голови РДА Р. В. Дрозд),”Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в Здолбунівському районі за дев’ять місяців 2011 року”, “Про підсумки виконання бюджету Здолбунівського району за дев’ять місяців 2011 року” (доповідач В. М. Нечипорук), “Про організацію системи контролю за виконанням документів та стан виконавської дисципліни за третій квартал 2011 року” та “Про виконання за дев’ять місяців 2011 року законодавства України щодо звернень громадян та підвищення ефективності цієї роботи відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 року.”
Зважаючи на ту обставину, що в минулому номері газети опублікований статистичний звіт про соціально-економічне становище району за січень-вересень 2011 року, а в нинішньому публікується звіт про сесію райради, на якій розглядалося і питання про підсумки виконання бюджету району, акцентуємо увагу на трьох інших. Так, заступник начальника КРУ в Рівненській області Ж. М. Ковальська проінформувала членів колегії про цілий ряд порушень фінансово-бюджетної дисципліни, які були виявлені в ході перевірок. Вони мали місце у міській раді, закладах охорони здоров’я, у підприємствах АПК. А тому розпорядженням голови РДА керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівникі підприємств, установ та організацій комунальної власності, селищного і сільських голів зобов’язано забезпечити здійснення контролю за дотриманням фінансової дисципліни, в тому числі за дотриманням законодавства про оплату праці, проведення державних закупівель. Поставлено також вимогу давати принципову оцінку фактам порушень фінансово-бюджетної дисципліни, забезпечити вжиття вичерпних заходів щодо усунення виявлених порушень.
Щодо організації системи контролю за виконанням документів та стану виконавської дисципліни (в цьому питанні доповідала завідувач сектора контролю РДА Ж.А. Батрона), то тут прийнято доручення голови РДА, яким передбачено відповідну інформацію про стан справ надіслати для реагування керівникам на місця, а в листопаді ц. р. планується організувати і провести оцінку ефективності здійснення структурними підрозділами РДА контролю за виконанням завдань, визначених законами України, Постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій.
Відповідне доручення прийнято і в питанні про виконання законодавства України щодо звернень громадян та підвищення ефективності цієї роботи відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 р., в якому доповідала головний спеціаліст юридичного відділу РДА Н. В. Борейчук. Тут поставлено вимогу посилити контроль за дотриманням термінів розгляду звернень, не допускати надання неоднозначних, необгрунтованих або неповних відповідей на звернення.
У роботі колегії взяв участь начальник головного управління економіки та інвестиційної політики Рівненської ОДА І. О . Тимошенко.
Володимир Дрозюк.

Comments are now closed for this entry