Ось і знову настає свято для мисливців - сезон полювання на хутрових звірів. Стартує він 6 листопада цього року і триватиме до 15 січня наступного. Встановлено, що днем полювання є тільки неділя.
Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем - 1, лисиці - не лімітована. У зв’язку з великою популяцією червоної лисиці велике прохання до мисливців організовувати повсюдний відстріл цих тварин. При цьому особливу увагу слід звернути на те, що лисиця може бути хворою на сказ.
Районна організація УТМР зобов’язує своїх членів не допускати випадків браконьєрства, дотримуватись правил безпеки, мисливської етики.
Забороняється полювання у відтворювальних ділянках райорганізації УТМР, а саме: в урочищах Новомильськ, Копитків, Кунин, Нараєво, Звіринець (с. Півче), Коршів; у мисливських угіддях, що знаходяться на територіях Бущанської, Маломощаницької та Новомощаницької сільських рад, а також ближче 200 метрів до населених пунктів та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей.
Заборонено також полювання з собаками, на яких відсутні паспорти з відміткою про допуск до полювання у цьому сезоні.
Під час полювання кожен мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну картку до нього, відстрільну картку, придбану у Здолбунівській райорганізації УТМР, дозвіл на право користування вогнепальною зброєю, паспорт на мисливських собак у разі їх використання на полюванні.
Удачі вам, мисливці!
Василь КЕЛЬНИК,
голова Здолбунівської
райорганізації УТМР.

Comments are now closed for this entry