Нещодавно до сіл П'ятигори та Глинськ завітав гість із Зарічненщини - відомий на Рівненщині автор художніх творів для дітей, член Національної спілки письменників України Роман Степанович Демчук.
У П'ятигірській публічно-шкільній бібліотеці відбулась презентація нового доробку літератора «Казки дідуся Романа». Учасники заходу почули із уст письменника чимало цікавого про природу та навколишній світ. Розповів Роман Демчук і про свій життєвий шлях та творчі плани. Вірші з його збірок «Мур-ням-няв» і «Ку-ку-річ-ки» декламували учні 3-4-х класів П'ятигірської ЗОШ Аліна Чоп, Дарина Дацюк, Оля Ющук, Леся Дякова, Таня Сощук. Наприкінці зустрічі дітей неабияк порадували солодощі від письменника.
Жвавим був діалог Р. С. Демчука і з учнями молодших класів Глинської ЗОШ І-ІІІ ст. Письменник-гуморист потішив дітей дотепними жартами, закликав їх завжди бути щирими і вміти по-справжньому дружити. Крім цього, гість провів із школярами літературну вікторину «Слово-грай», а на згадку про зустріч подарував їм календарики.
Галина ЗІНЧУК,
завідуюча ПШБ с. П'ятигори;
Оксана ДАЦЮК,
завідуюча ПШБ с. Глинськ.

Comments are now closed for this entry