Проведення у Кунинській ЗОШ І-ІІ ступенів ярмарків «Милосердя» вже традиція. Цьогоріч ярмарок відбувся 12 жовтня. З благородною метою - зібрати кошти на лікування хворого на лейкемію другокласника Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст. Дмитрика Тарчевського.
Відкрила захід заступник директора з навчально-виховної роботи Кунинської школи Наталія Юріївна Кособуцька. Потім перед школярами із змістовною та інформативно насиченою лекцією “Профілактика захворювання на туберкульоз” виступила медсестра Здолбунівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Марія Романівна Юрчук.
Учні та їх батьки з великою відповідальністю та турботою підійшли до організації ярмарку. Він вразив різноманітністю представленої там домашньої випічки: запашними та рум’яними пиріжками, тістечками, духмяним печивом, кексами, солодкими горішками. А ще ж були м'які іграшки, виготовлені з бісеру прикраси, дитячі книжечки.
Активно ярмаркували, купуючи різноманітні сувеніри, смачні солодощі і фрукти, запрошені гості - голова Здолбунівської РО Товариства Червоного Хреста України Марія Михайлівна Бєлікова і медсестра Товариства Марія Романівна Юрчук, а також педагогічний колектив та обслуговуючий персонал школи.
В результаті проведеної акції вдалося зібрати 532,65 грн. Ці кошти стануть, хоч і малою, але необхідною підтримкою для сім’ї Миколи Федоровича Тарчевського, який сам виховує двох синів.
Не будьмо байдужими до чужого горя, творімо милосердя разом!
Наталія КОСОБУЦЬКА,
заступник директора
з навчально-виховної роботи
Кунинської ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry