19 жовтня для своїх підопічних - дітей, позбавлених батьківського піклування, із вадами здоров’я, із багатодітних родин та сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, які цьогоріч стали школяриками, працівники Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували акцію «Першокласник».
Для участі в ній спочатку до приміщення Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва завітали хлопчики і дівчатка із Здолбунова, сіл Здовбиця, Будераж та Дермань Перший. Там під керівництвом директора Здолбунівського РЦ СССДМ Тетяни Павлової та провідних спеціалістів центру Аліни Макової і Оксани Орещенко діти малювали, знайомились один з одним в ході тренінгу «Знайомство» та з цікавістю, самостійно, адже вже трішки навчились читати, розпізнавали іменні бейджики.


Далі на школяриків чекала низка сюрпризів. Усі разом вони завітали до ресторану «Троянда» на запрошення директора цього закладу Людмили Білик. Знана на Здолбунівщині благодійниця, щира і чуйна людина, пані Людмила, співпрацюючи із РЦ СССДМ, перейнялась непростими долями маленьких краян і вже не могла нічого не зробити для цих дітей. Тож вирішила порадувати їх яскравими надувними кульками, смачним обідом за гарно сервірованим столом, цукерками і фруктами, подарунками. Вона тепло вітала малечу, разом із працівниками ресторану зробила усе можливе, аби хлопчики та дівчатка почувалися у ньому затишно. А щоб малеча не нудьгувала, запросила розважати школяриків справжнього клоуна.
Виставу «Подорож до країни Цирк», сповнену жартів, цікавих конкурсів та корисної інформації про правила дорожнього руху, учасникам акції «Першокласник» разом із своїми помічниками представив член творчого об’єднання асоціації діячів циркового мистецтва України Георгій Войцеховський – клоун Ахалай-Махалай.
Приємними моментами свята були також нагородження Л. Білик грамотою Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, отримання малечею подарунків та фотографування на згадку. Школярики повертались додому веселими і задоволеними, а фахівці РЦ СССДМ вже обдумують, як пройде акція “Першокласник” наступного разу, адже вона є традиційною, щорічною, і поки що в Рівненській області таке дійство для дітей вищезазначених категорій організовують лише в нашому районі.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry