У місті Дубно на базі міжрайонного онкологічного диспансеру відкрито відділення паліативної допомоги - хоспіс, яке приймає на лікування жителів Рівненської області, в тому числі і нашого району.
Хоспіс є спеціалізованим медико-соціальним закладом для цілодобового кваліфікованого догляду, надання медичної та соціальної допомоги, включаючи забезпечення паліативної та симптоматичної допомоги, психологічної і соціальної підтримки онкологічним хворим у термінальних стадіях, хворим з важкими хронічними захворюваннями та іншим контингентам, що потребують таких видів допомоги.
Метою діяльності хоспісу є підтримка якості життя людини на його фінальній стадії, максимальне полегшення фізичних та моральних страждань пацієнта, його близьких, збереження людської гідності пацієнта.
У хоспісі команда професіоналів, студентів-волонтерів медичного коледжу та інших добровольців протягом 24 годин на добу допомагає подолати біль, фізичний і психологічний дискомфорт, інші симптоми хвороби, надає допомогу у догляді, пересуванні, годуванні, при потребі організовує консультації спеціалістів-лікарів, юристів, духівників.
Госпіталізація у заклад здійснюється за направленням медичної установи, соціальної служби, служби Червоного Хреста при наявності заяви хворого або його законного представника про згоду на лікування. Лікування і допомога в хоспісі надаються безкоштовно. Термін перебування в хоспісі визначається у кожному конкретному випадку адміністрацією закладу.
Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (03656) 3-23-82, 4-19-30, або, звернувшись до свого дільничного терапевта чи сімейного лікаря.
Адміністрація Здолбунівської
центральної районної лікарні.

Comments are now closed for this entry