7-8 жовтня 2011 року на базі осередку громадської активності, що діє в культурно-дозвіллєвому комплексі с. Глинськ, відбувся тренінг з написання проектів та презентація адвокаційного грантового конкурсу для активістів громад Здолбунівського району.

 

Тренінг пройшов в рамках проекту «Активізація сільських громад для вирішення їхніх нагальних проблем», який реалізується Західноукраїнським центром соціального партнерства за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Учасники тренінгу переконалися, що проблеми нічного вуличного освітлення сіл, створення притулків для міських бездомних тварин, водопостачання та газифікації населених пунктів, здійснення заходів з енергозбереження можна вирішити навіть без зовнішнього фінансування, якщо якісно підготувати проект, котрий покликаний виявити та усунути причини виникнення проблем.


Щоб не відкладати на потім вирішення проблем змістовного дозвілля учнівської молоді, ініціативна група громадян, за результатами першого дня навчання, розпочала підготовку проекту, за яким вже до кінця жовтня буде сформовано команду однодумців, котра, після проходження відповідних курсів, започаткує на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м. Здолбунів роботу Клубу успішних людей і лідерів громади.
Передбачається, що учнівське самоврядування та батьківський комітет підготують кілька суспільно значимих проектів і після фандрейзингової кампанії повністю їх реалізують за участю консультантів Фундації ім. князів-благодійників Острозьких. Тож адвокасі-кампанія розпочалася ще до моменту розгляду проекту, що є добрим прикладом для наслідування і підтвердженням гасла: «Не відкладай добро на завтра!».

* * *
Метою проекту «Активізація сільських громад для вирішення власних проблем», що здійснюється Західноукраїнським центром соціального партнерства за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”, є активізація протягом дванадцяти місяців діяльності мешканців двох сіл Здолбунівського району, спрямованої на вирішення власних проблем спільними зусиллями, шляхом проведення на базі будинків культури навчання з фандрейзингу та проектного менеджменту не менше 30 мешканців цих сіл, дофінансування діяльності гуртків народної творчості, організація благодійних концертів та створення інформаційних центрів у цих клубах.
Віктор Пражмовський, представник
Західноукраїнського
центру соціального
партнерства.

 

Comments are now closed for this entry