У тому, що впродовж останніх років наш рідний Здолбунів став красивішим, квітучішим, ошатнішим, впевнена, нікого переконувати не потрібно. Адже у місті з'явились нові сквери, ігрові майданчики, клумби. Поступово облаштовують дороги та вулиці, і не лише в центрі.
Виконання цих робіт здійснюється згідно із затвердженим міською радою планом соціально-економічного розвитку міста. Крім того, з 2009 року у Здолбунові діє програма «Околиці міста», якою передбачені відсипка та асфальтування доріг, будівництво нових ігрових та контейнерних майданчиків і т. п. Завдяки тому, що в місті чітко визначено перелік першочергових робіт і завчасно готуються проектно-кошторисні документації по кожному об'єкту, Здолбунову, до речі, одному із небагатьох серед міст області, вдається успішно залучати кошти держбюджету. Саме таким чином торік було розпочато роботи на вул. Віли 1, Віли 4, 8 Березня, П. Чубинського і виконано їх на вул. Грушевського, а цьогоріч - завершено реконструкцію ряду здолбунівських вулиць.


Не так давно раділи мешканці будинків по вулиці Івана Богуна святу її відкриття після реконструкції. А 14 жовтня, на Покрову Пресвятої Богородиці, цю приємну естафету перейняли жителі помешкань по вулиці Павла Чубинського. Окрім них, на урочисту церемонію перерізання символічної стрічки прибули голова Здолбунівської райдежадміністрації В. С. Шуль, заступник голови районної ради Я. Р. Мельник, заступник голови міської ради О. О. Палій, працівники ради та її виконавчого комітету, представники депутатського корпусу.
З вітальною промовою виступила секретар міської ради В. В. Капітула. Наголосивши, що міська рада, дослухаючись до прохань здолбунівчан та враховуючи їх пропозиції щодо розвитку Здолбунова, і далі робитиме все можливе для вирішення існуючих у місті проблем, вона від імені міського голови І. О. Ольшевського, виконавчого комітету міськради та її депутатського корпусу привітала мешканців вулиці П.Чубинського зі святом, побажавши їм миру й злагоди в родинах і тільки хороших та радісних подій у житті. До вітань приєднався голова РДА В. С. Шуль, який запевнив учасників заходу, що районна влада спільно із обласною докладуть максимум зусиль, аби покращити стан доріг у нашому місті. Кульмінацією і особливо хвилюючим моментом свята стало перерізання символічної стрічки (див. фото), почесне право здійснити яке надали
В. С. Шулю, О. О. Палію, Я. Р. Мельнику та В. В. Капітулі.
...А вже в найближчій перспективі, як повідомили у міській раді, в Здолбунові планують реконструкцію та капітальний ремонт вулиць С. Петлюри, Ватутіна, Пирогова, Дружби і частково провулку Старомильського. Тож незабаром і на їх мешканців чекатиме радість.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry