Учасники “Домінації” у Здовбиці. 

Найбільший Тризуб в Україні до Дня українського козацтва склали учні Здовбицької школи. Герб прибув до Здовбиці в рамках всеукраїнської пластової кампанії «Домінація», метою якої є об’єднання України. Державний символ розміром 7 на 12 метрів необхідно було скласти з 95 елементів, кожен з яких нагадував доміно, де замість крапок були герби міст України. Таким чином, Тризуб об’єднав 500 міст і містечок з усіх куточків нашої держави, саме стільки гербів було надруковано на пазлах.


Вчителі історії, що брали участь у «Домінації» слушно зауважили, що герби дійсно об’єднують Україну, адже усі вони мають елементи козацької доби. Варто зазначити, що герб Здолбунова був розташований у самому центрі «Тризуба».
Символічний процес об’єднання України був надзвичайно захоплюючим, проте не таким простим, як здавалося на перший погляд. Упродовж близько двох уроків кращі учні школи складали державний герб України. Найбільша складність у побудові Тризуба, як і у побудові держави, полягала у правильній організації процесу, чіткому розподілі завдань та неухильному їх виконанні. Хоча справа йшла повільно і окремі ділянки доводилося перекладати по декілька разів, результат був вражаючим. На подвір’ї навчального закладу постав величний символ нашої держави, створений учнями школи. Сподіваюсь, що вони досягнуть не менш вражаючих результатів у розбудові та об’єднанні України.
Юрій ШАДИЙ,
педагог-організатор Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Comments are now closed for this entry