На Новомильському водосховищі затримано двох жителів міста Здолбунів, котрі займалися браконьєрством. У них вилучено 3 сітки. На порушників складено адмінпротокол, справу передано до суду.
14 жовтня 2011 року на річці Устя поблизу села Корнин Рівненського району інспектори рибоохорони затримали 69-річного жителя цього ж села. У нього вилучили заборонені знаряддя лову типу «екран». На порушника складено протокол. Справу також передано до суду.


8 жовтня 2011 року о 12 годині на озері Велике поблизу села Острівськ Зарічненського району затримано двох браконьєрів – жителів Кузнецовська, які ловили рибу сітками та завдали шкоди навколишньому природному середовищу на суму в 480 гривень. Знаряддя лову вилучено. Справу розглядатиме суд.


Цього ж дня о 19 годині на водоймі поблизу села Бережки Дубровицького району інспектори рибоохорони затримали жителя села Любиковичі Сарненського району, котрий разом із сином ловив рибу за допомогою електролова. Чоловік уже притягався до адміністративної відповідальності за аналогічні злочини. Тепер на нього чекають новий суд і нове покарання.
7 жовтня ц. р. на озері Нобель, що у Зарічненському районі, працівниками рибоохорони затримано трьох осіб – мешканців міста Рівне та міста Ковель сусідньої Волинської області, котрі ловили рибу на незареєстрованих плавзасобах. На порушників накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Всі ці порушення виявила оперативна група на чолі із старшим державним інспектором рибоохорони Юрієм Целюковим.
Оперативна група рибоохорони на чолі з Валерієм Цехоцьким 11 жовтня ц. р. з метою перевірки законності торгівлі живою рибою здійснила рейд на продовольчий ринок міста Острог. В результаті у продавців виявлено 40 кілограмів риби невідомого походження. Цей товар не пройшов відповідного контролю у спеціалістів ветеринарної медицини. Рибу вилучено. На порушників правил торгівлі складено адмінпротоколи, персональну вину кожного з них встановлюватиме суд.
Також було призупинено незаконну торгівлю раками, яку на околиці Рівного здійснювали мешканці обласного центру.
Василь ТРОФИМЧУК,
спеціаліст по зв’язках із громадськістю
інспекції Держрибоохорони у Рівненській області.

 

Comments are now closed for this entry