Сучасні умови роботи сільгоспвиробників і сільгосппідприємств - це, насамперед, нові технології утримання та годівлі тварин. І добрий господар використовує всі можливості для підвищення ефективності виробництва. Він враховує і ціну, і якість кормів, які купує, слідкує за здоров’ям тварин і птиці. Адже здорові тварини – здорові продукти харчування, попит на які буде завжди. А значить будуть і прибутки.
Виробничо-наукове підприємство «Укрзооветпромпостач» пропонує компоненти, які забезпечать найбільшу вигоду від вирощування тварин і птиці. Запорукою якості пропонованої продукції є те, що ВНП є виробником більшості з них. Причому стараємось зберігати баланс якості і ціни.
У Рівненській області діють дві ветеринарні аптеки-філії ПрАТ ВНП «Укрзооветпромпостач», які реалізовують ветеринарні, імунобіологічні та зоотехнічні препарати, лабораторне обладнання, інструменти, високоякісні комбікорми, білково-мінерально-вітамінні добавки (БМВД), премікси для всіх видів та вікових груп с/г тварин та птиці.
Премікси, БМВД та комбікорми – власного виробництва, екологічно чисті, не містять штучних стимуляторів росту, гормонів та антибіотиків і значно дешевші від імпортних. (Ліцензія – серія АГ № 572855 від 22.06.2011 р.)
Адреси ветаптек ПрАТ ВНП «Укрзооветпромпостач»:
м. Здолбунів, вул. Мазепи, 8 (тел.: 03652-2-23-40, 097-297-84-41);
м. Радивилів, вул. Четвертного, 17 (тел.: 03633-4-36-52, 067-360-74-71).
Ви - добрий газда і дбаєте про своє господарство, тоді купуйте у нас!
Віра ГОПКО,
директор Здолбунівської ветеринарної аптеки-філії
ПрАТ «Укрзооветпромпостач».

Comments are now closed for this entry